موکب بین‌المللی از ۴۳ کشور دنیا در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی افتتاح شد + تصاویر

موکب بین‌المللی از ۴۳ کشور دنیا در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی افتتاح شد + تصاویر

به گزارش سراج24؛ موکب بین‌المللی گلزار شهدای کرمان با حضور نمایندگانی از 43 کشور دنیا در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت افتتاح شد.

در آیین افتتاح این موکب علی زینی‌وند استاندار کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و تعدادی از مردم و مسئولان استان حضور داشتند.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه استان کرمان در آیین افتتاح این موکب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی اظهار داشت: از شهادت حاج قاسم دو سال می‌گذرد و شهید سلیمانی امروز بیش از هر زمانی زنده است.

وی با بیان اینکه دشمنان به اشتباه تصور می‌کردند که با شهادت حاج قاسم می‌توانند این مرد بزرگ را از میدان بیرون کنند گفت: برپایی موکب بین المللی با حضور نمایندگانی از 43 کشور دنیا گواهی بر زنده بودن شهید سلیمانی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در ایام دومین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی شاهد حضور پرشور زائرانی از سراسر کشور و دنیا در کرمان، پایتخت مقاومت جهان اسلام هستیم افزود: دشمنان بدانند که امروز شهید سلیمانی زنده‌تر از هر زمانی در میدان است و فرماندهی می‌کند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha