زینب سلیمانی:

انتقام خون فرماندهان شهیدمان را خواهیم گرفت

انتقام خون فرماندهان شهیدمان را خواهیم گرفت

به گزارش سراج24؛ «زینب سلیمانی» فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اجتماع عظیم مردم عراق در نزدیکی فرودگاه بغداد تاکید کرد که گرفتن انتقام خون پدرش دور نخواهد بود.

به گزارش العهد، زینب سلیمانی تاکید کرد: دیری نمی‌‌پاید که ما انتقام خون فرماندهان شهیدمان را خواهیم گرفت و بر عهد و وفاداری خود با فرماندهان شهید باقی خواهیم ماند.

زینب سلیمانی گفت: با آزادی عراق از چنگ آمریکا اشک های غم و اندوه به شادی تبدیل خواهد شد.

شب گذشته ده‌ها هزار نفر در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در محل ترور آنها در جاده منتهی به فرودگاه بغداد، حضور پیدا کردند و به همین دلیل، فعالیت این فرودگاه بین‌المللی به طور موقت متوقف شد. 

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان در حمله هوایی دو سال پیش تروریست‌هایی آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بغداد، صدها خودرو مملو از دوستداران و وفاداران به این شهدا از مناطق مختلف عراق خود را به جاده فرودگاه بغداد رساندند تا در مراسمی که در آنجا به همین مناسبت برگزار شد، حضور یابند.

صدها موکب حسینی هم در مسیر جاده فرودگاه برپا شد تا از شرکت کنندگان در مراسم با نوشیدنی و طعام پذیرایی کنند.

آمریکا در بامداد سوم ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ماه ۱۳۹۸)، به دستور مستقیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور وقت آمریکا سردار «قاسم سلیمانی» و شماری از همراهان ایشان را در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رساند.

اخبار مرتبط

آرزو دارم در راه فلسطین شهید شوم

در صنعت خودروسازی کشور دست های پشت پرده ای وجود دارد

چسبندگی آمریکا به سیاست‌های شکست‌خورده ترامپ مانع اصلی پیشرفت قابل قبول مذاکرات است

0 نظر

ارسال نظر

capcha