گزارش هواشناسی

شرایط جو بارانی در تهران همچنان ادامه دارد

شرایط جو بارانی در تهران همچنان ادامه دارد

به گزارش « سراج24 » مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به پیش بینی وضعیت هوا گفت: از امروز یکشنبه 4 فروردین وضعیت جوی تهران نیمه‌ ابری همراه با وزرش باد در بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود.

عبدالرضا امیدوار شهری  با بیان این مطلب گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی، بیشترین و کمترین دمای امروز شهر تهران به ترتیب 19 و 11 درجه سانتیگراد است.

وی افزود: همچنین فردا دوشنبه 5 فروردین ماه نیز وضعیت جوی تهران کمی ابری همراه با وزرش باد و در ارتفاعات نیمه‌ ابری خواهد بود.

امیدوار شهری با بیان اینکه بیشترین و کمترین دما نیز با اندکی کاهش به 18 و 9 درجه سانتیگراد می رسد، تصریح کرد: از امروز یکشنبه 4 فروردین نیز با نفوذ جریان‌های شمالی بارش باران همراه با کاهش محسوس دما در سواحل دریاری خزر آغاز خواهد شد و تا بعداز ظهر روز دوشنبه 5 فروردین ادامه خواهد یافت. در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور  تصریح کرد: امروز یکشنبه 4 فروردین در برخی مناطق استان‌های غربی افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده و در برخی از این مناطق باد و گرد و خاک به همراه کاهش شدید دید افقی نیز رخ خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در بعدازظهر امروز یکشنبه 4 فروردین وزرش باد همراه با بارش پراکنده در دامنه‌های جنوبی البرز و بتدریج روز دوشنبه 5 فروردین در شمال‌شرق و برخی مناطق شرقی رخ خواهد داد. ضمن اینکه از سه شنبه در برخی مناطق جنوب‌شرق و شرق وزرش باد و رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود/مهر

اخبار مرتبط

سگ گردانی در اماکن عمومی ممنوع شد

رنگ موی بی‌کیفیت دختر جوان را وحشتناک کرد+عکس

هشدار : موتورسواران مراقب باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha