پوشش حقوق بشری برای فعالیت‌های معارضانه در اولویت

اصانلو قبل از فرار، اصانلو بعد از فرار!!

اصانلو قبل از فرار، اصانلو بعد از فرار!!

به گزارش « سراج24 » مشاهده می گردد که از این برهه به بعد سازمان‌های خودساخته و مجازی با عناوین حقوق بشری رشد فزاینده و تساعدی پیدا نموده اند. از جمله این نهادها سازمان‌هایی هستند که موضوعات حقوق کارگری را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

منصور اصانلو نیز در این میان در رسانه‌های معارض انقلاب اسلامی در این زمینه بیش از بقیه افراد شناخته شده است. این فرد که در پوشش اتحادیه اتوبوسرانی فعالیت خود را شروع کرد در ایران سوژه مهمی برای رسانه‌ها و برخی سازمان های بین‌المللی برای فشار بر ایران تبدیل شده بود. نامبرده قبل از فرار از ایران ادعای پیگیری حقوق صرفا صنفی را داشت و منکر هرگونه فعالیت سیاسی بود. ولیکن وی پس از خارج شدن از ایران لایه پنهان اهداف خود را نشان داد.

 وی بعد از خروج از کشور با سرپل‌های مرتبط با اسرائیل و شناخته شده اپوزیسیون مانند امیرجهانشاهی ارتباط گرفته و برای انجام ماموریت‌های خود آماده گردید . در یکی از این ماموریت‌ها وی مشخصا ماموریت منسجم کردن فعالیت‌های براندازانه با بهانه حقوق کارگری را برعهده گرفته است. در همین راستا وی در حاشیه نشست اخیر شورای حقوق بشر اقدام به شرکت در نشستی نمود که هدف خود را افشاگری حقوق بشری علیه ایران عنوان نمود.

در این نشست، اصانلو در کنار فراریان اغتشاشات سال ۸۸(مسعود علیزاده)، فراریان آشوب ۱۸ تیر۷۸ (مسعود زینالی برادر سعید زینالی)، منیره  برادران( از اعضای گروهک‌های تروریستی ابتدای انقلاب) مطالبی سراسر کذب و دروغ را علیه ایران اسلامی بر زبان راندند. بانیان این نشست که به دنبال افشاگری برعلیه ایران بودند، با استقبال بسیار ضعیف شرکت کنندگان در نشست شورای حقوق بشر مواجه شدند و افتضاحی دیگر برای اپوزیسیون به بار آوردند، اما رسانه‌های جبهه معارض طی دستوری تشکیلاتی با آب و تاب فراوان اقدام به انعکاس این نشست بی حاصل کردند تا از آبرو ریزی بیشتر ضد انقلاب جلوگیری کنند.osanluحمایت جمع کثیری از خارج نشینان !! از اصانلو در نروژ

 اصانلو در این نشست از دیگر همراهان خود همچون رضا شهابی(مرتبط با گروهک تروریستی منافقین) و برادر خود افشین اصانلو نیز یادی به میان آورده تا بتواند راه خروج آنها از ایران را نیز محیا نماید. وی و همراهان وی در این نشست هیچ خواسته‌ای و صحبتی از حقوق کارگران به میان نیاوردند و صرفا آسیب‌های ادعایی وارده به خود را مطرح نموده‌اند.
 این نحوه رفتار اصانلو نشان دهنده این واقعیت است که بسیاری از حرکت‌هایی که در زمینه‌های کارگری مطرح می‌گردد، صرفا اهداف سیاسی و براندازانه دارد ولازم است تا فعالان کارگری، هوشیاری و استقلال خود را در قبال این افراد و حرکت‌ها حفظ نمایند.

لازم به ذکر است بسیاری از افرادی که مدعی فعالیت‌های حقوق بشری در خارج از کشورهستند به دنبال دریافت پناهندگی سیاسی بوده و برای اثبات سیاسی بودن خود حاضر به دروع نمایی و فروختن آبروی میهن خود در برابر سازمان‌های بین‌المللی و دشمنان مردم ایران هستند./دیدبان

اخبار مرتبط

ابزار نفوذ دشمن افراد زاویه‌دار با رهبری هستند/ فتنه 94 خطرناک‌تر از فتنه 88 است

می‌خواهند بازیگران فتنه را با آرایشی جدید وارد صحنه کنند/ تلقی اتمام پیامدهای فتنه ۸۸ ساده‌لوحانه است

اسناد منتشرنشده فتنه ۸۸ منتشر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha