۸۴ هزار مشترک شهری و روستایی آب رایگان دریافت کردند

۸۴ هزار مشترک شهری و روستایی آب رایگان دریافت کردند

به گزارش سراج24 از همدان، سید هادی حسینی‌بیدار پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشترکین به سه دسته کم‌مصرف، خوش‌مصرف و بدمصرف تقسیم می‌شوند اظهار کرد: بر اساس طرح ملی آب امید مشترکین کم‌مصرف که تا یک سوم الگوی مصرف را رعایت کنند، از تخفیف صد درصدی برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه طرح تشویق اصلاح مصرف و حمایت از مشترکین کم مصرف به منظور ترغیب مشترکین به مدیریت مصرف آب تهیه شده است ادامه داد: چنانچه مصرف مشترکین معادل یک سوم میزان الگوی مصرف آب در استان باشد، مشترک مشمول آب رایگان خواهد شد که البته این نوع از تخفیف شامل سکونت‌گاه‌های غیردائم، باغ‌ویلاها و واحدهای مسکونی خالی از سکنه نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه این طرح از دی ماه سال گذشته به صورت رسمی کلید خورد بیان کرد: ۶۴ هزار و ۵۷۳ مشترک شهری و ۱۸ هزار و ۶۸۰ مشترک روستایی از مزایای این طرح (برخورداری از آب رایگان) بهره‌مند شدند.

وی در پایان سخنانش عنوان کرد: در بخش شهری ۹۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و در بخش روستایی ۱۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (مجموعا یک میلیارد و ۷۳ میلیون تومان) تخفیف شامل مشترکین شهری و روستایی شده است.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha