اکران مستند «قاسم» در سینمافلسطین همدان

اکران مستند «قاسم» در سینمافلسطین همدان

به گزارش سراج24 از همدان؛ همزمان با فرارسیدن سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مستند «قاسم» در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.این مستند که محصول مرکز مستند حقیقت است نگاهی متفاوت به زندگی این قهرمان ملی و الگوی مقاومت دارد که به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی، کارگردانی مهدی فارسی و نویسندگی محمدرضا ابوالحسنی است.

مستند «قاسم» قرار است روز دوشنبه ۱۳ دی ماه در سینماهای سراسر ایران به صورت رایگان نمایش داده شود که علاقمندان برای تماشای این مستند و تهیه بلیت رایگان باید به سامانه سمفا samfaa.ir مراجعه کنند.

در همین راستا مدیر سینما‌های موسسه بهمن سبز همدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: مستند "قاسم" همزمان با سراسر کشور روز دوشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در یک سانس و به صورت رایگان اکران خواهد شد.

سعید شرفی بیان کرد: این مستند در روز ۱۳ دی ماه در سینما فلسطین همدان و بهمن ملایر پخش خواهد شد که تماشای آن فقط را ثبت‌نام در سامانه سمفا samfaa.ir خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در روزهای ۱۲ و ۱۳ دی‌ماه فیلم سینمایی " به وقت شام" در چهار سانس سینمافلسطین اکران خواهد شد.

 مدیر سینما‌های موسسه بهمن سبز همدان در خصوص حضور تماشاگران در سینماها نیز عنوان کرد: در حال حاضر که سینماها با ظرفیت کامل پذیرای تماشاگران هستند اما باید دید از امروز و در ادامه چه تدابیر جدیدی اتخاذ خواهد شد.

اخبار مرتبط

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

سردار یدالله جوانی: معاندین تلاش می‌کنند مردم را از همراهی دولت باز دارند

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha