بزرگداشت سردار سلیمانی در نهاوند

بزرگداشت سردار سلیمانی در نهاوند

به گزارش سراج24 از خبرنگارفرهنگی  مستقر در استان همدان، علی مختاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری صدها برنامه در دهه بصیرت اظهار کرد: دهه بصیرت فرصت مناسبی برای روشنگری و آگاهسازی مردم  در راستای تداوم اهداف انقلاب است که در این زمینه برنامه‌های متنوعی در دست اجراست.

وی به مهمترین برنامه‌های این دهه اشاره کرد و افزود: برگزاری سلسله‌نشست‌های بصیرتی در تمام پایگاه های مقاومت و همایش شهرستانی یادبود دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور یکی از فرماندهان و سرداران محور مقاومت و همرزم حاج قاسم سلیمانی از مهمترین این برنامه‌هاست.

فرمانده سپاه شهرستان نهاوند افزود: برگزاری شانزدهمین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه و توزیع یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و حاشیه‌نشین شهرستان توسط بسیج سازندگی، اجرای برنامه نهضت روشنگری از طرف بسیج طلاب و ائمه جمعه و جماعات در سطح شهرستان از دیگر برنامه‌های این دهه است.

وی با اشاره به برگزاری همایش‌های علمداران بصیرت، علمدار انقلاب و چله انقلاب اسلامی تاکید کرد: برگزاری مراسم و نشست‌های بصیرتی، یادواره شهدا و مسابقات با محوریت علمداران بصیرت در پایگاه‌ها و ادارات شهرستان از دیگر فعالیت‌های این دهه به شمار می‌رود.

مختاری افزود: برگزاری میز خدمت در  این دهه از طرف بسیج ادارات، ویزبت رایگان نیازمندان  از طرف بسیج جامعه پزشکی، پویش چاپ تصویر شهید سلیمانی بر روی شیشه خودروها از طرف گروهای جهادی، سرکشی از خانواده شهدا و وابستگان سپاه از دیگر برنامه‌ها در بزرگداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی است.

وی در پایان اظهار کرد: یکی از ضرورت‌هایی که در این ایام و با توجه به شرایط کشور و جنگ نرم دشمنان باید بیشتر به آن توجه داشته باشیم جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه‌های انقلاب اسلامی است که جوانان نقش مهمی در این مسئله دارند.

اخبار مرتبط

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

کنگره شهدای روحانی ‌۴ خرداد ماه با حضور مهمانان ملی و بین‌المللی در قم برگزار می‌شود‌

سردار یدالله جوانی: معاندین تلاش می‌کنند مردم را از همراهی دولت باز دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha