رئیس‌جمهور:

آیت‌الله مصباح در راه انجام وظیفه از هیچ چیز نمی‌هراسید

آیت‌الله مصباح در راه انجام وظیفه از هیچ چیز نمی‌هراسید

به گزارش سراج24؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در کنگره بزرگداشت اولین سالگرد آیت الله مصباح یزدی اظهار داشت: در خداشناسی، مردم شناسی، ایدئولوژی شناسی و هم در آسیب شناسی و در تمام این ساحت ها آقای مصباح یزدی نظر و نظریه داشت که کتاب هایی در این موضوعات توسط ایشان تالیف شده‌اند.

وی ادامه داد: آیت‌الله مصباح یزدی در عرصه نظریه‌پردازی ملتزم بود و بسیار خوب می اندیشید و بسیار خوب نظریه پردازی می‌کرد.

رئیس جمهور گفت: یک انسان سالک چگونه می‌تواند ملتزم باشد و در این عالم از هیچکس نهراسد و فقط وظیفه اش را انجام دهد و همچنین ولایت مدار باشد که تمام این موارد در آیت الله مصباح دیده می شد.

رئیسی افزود: در عرصه عمل و اجرا نماد حاج قاسم سلیمانی بود و در عرصه فکر و اندیشه و نظریه پردازی نماد بصیرت و میثاق با ولایت آیت الله مصباح یزدی بود.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی یک مرد در میدان بود همانطور که آیت الله مصباح راجع به این شهید گفتند شهید سلیمانی التزام عملی خود را در دفاع از مرزهای دین و حریم و ایستادگی و مقاومت نشان داد و امروزه حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک نماد بصیرت و نماد پیمان با ولایت شناخته می‌شود.

در این مراسم کتاب هایی از آیت الله مصباح یزدی رونمایی شد.

اخبار مرتبط

ظرفیت ایران و قطر می‌تواند بستری برای مقابله باچالش‌های منطقه باشد

معتقدیم گفت‌وگو راه حل اصلی مذاکرات وین است

مردم در جریان الزامات دولت برای اصلاح نظام اقتصادی قرار گیرند

0 نظر

ارسال نظر

capcha