پویش «قهرمان» آغاز به کار کرد

پویش «قهرمان» آغاز به کار کرد

به گزارش سراج24؛ پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، در آستانه دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه، با آغاز پویش «قهرمان» که برگرفته از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره شهید سلیمانی است، مجموعه کاملی از محتوای مرتبط با رهبر انقلاب اسلامی و حاج قاسم سلیمانی را جهت استفاده و تولید محتوای هنری و استفاده پژوهشگران و علاقه‌مندان منتشر می‌کند.

«قهرمان» عنوان پویش جدید بخش تعامل با مخاطب «همگام» است. کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه ویژه شهید سلیمانی به آدرس http://farsi.khamenei.ir/ShahidSoleimani ضمن دریافت فیلم و متن بیانات رهبر معظم انقلاب درباره شهید سلیمانی، به اسناد و مدارک پویش قهرمان و دیگر مستندات رسانه‌ای مربوط به حاج قاسم سلیمانی و تشییع پیکر مطهر ایشان و شهدای همراه، دسترسی یابند و از آن برای استفاده در تولیدات رسانه‌ای استفاده کرده و در صورت تمایل و برای بازنشر، محصول تولیدی خود را به همین صفحه ارسال کنند.

این پویش تا ۲۷ دی‌ماه، سالروز سخنرانی تاریخی رهبر انقلاب در نمازجمعه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ فرمودند: «شهادت سلیمانی در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه‌ی روشن. و شهید سلیمانی، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد.»

اخبار مرتبط

ویدئو/ قرائت خطبه عقد توسط رهبر انقلاب برای فرزندان دو شهید با حضور سردار سلیمانی

سه کتاب تفسیر از رهبر انقلاب به نمایشگاه کتاب رسید

۱۴ کتاب زندگینامه شهید سلیمانی در نمایشگاه کتاب معرفی می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha