پویش «نذر خدمت» به نیت حاج قاسم

پویش «نذر خدمت» به نیت حاج قاسم

به گزارش سراج24؛ تشکل‌های مردم‌نهاد و گروه‌های جهادی علاقه‌مند به خدمت می‌توانند با ثبت نام در آدرس madad.ir/sol ضمن اعلام آمادگی خود از مشارکت‌های مردمی برخوردار شوند.

در ضمن آن دسته از افرادی که تمایل به حمایت از گروه‌های فوق را دارند می‌توانند با مراجعه به آدرس مربوطه در این خدمت عظیم سهیم شوند.

اجرای پویش «نذر خدمت» به نیت حاج قاسم

مدد سکوی هوشمند جمع سپاری است. مدد یک پلتفرم است، هنر و ارزش پلتفرم در ایجاد تعامل میان ارائه دهنده و گیرنده خدمت است؛ ویژگی آن این است که خودش مجری نیست. پلتفرم زیرساخت و چارچوب لازم برای شکل گیری ارتباط را ایجاد می‌کند و دانه دانه‌ مهره‌های یک زنجیره را گرد هم می‌آورد.

مدد سازوکاری شکل گرفته و مبتنی بر شفافیت برای مدیریت، سازماندهی و هدفمندسازی مشارکت‌های مالی، مهارتی و تخصصی مردمی در رخدادهای اجتماعی است. در مدد موازی کاری جایگاهی ندارد؛ مدد راهکاری برای رشد و توسعه است.

انتظارمان این است که با تفکر، آگاهانه و با شناخت مدد کنید، تلاش خود را در هرچه بهتر رقم خوردن این اتفاق به‌کار گرفته‌ایم، اما بدانید هیچ مسئولیتی بر عهده مدد نیست و در انتخاب اختیار تام و تمام دارید و تصمیم گیرنده خودتان هستید.

اخبار مرتبط

ویدئو/ قرائت خطبه عقد توسط رهبر انقلاب برای فرزندان دو شهید با حضور سردار سلیمانی

۱۴ کتاب زندگینامه شهید سلیمانی در نمایشگاه کتاب معرفی می‌شوند

زندگینامه شهید محمودرضا بیضایی + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha