سردار فدوی:

اقدام نظامی علیه ایران از دستور کار صهیونیست‌ها خارج شد/ دشمن در یمن شکست خورده است

اقدام نظامی علیه ایران از دستور کار صهیونیست‌ها خارج شد/ دشمن در یمن شکست خورده است

به گزارش سراج24؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران اظهار داشت: ایام بسیار ویژه و خاصی است؛ هم هفته‌ای که گذشت و هم هفته‌ای که پیش رو داریم. در این روزها تبلورهای مختلفی بروز پیدا کرد و دل‌ها و نظرهای انبوهی از سراسر ملت‌های مسلمان معطوف انقلاب اسلامی شد.

وی ادامه داد: در سال 88 همه خبیثان عالم در پی فتنه آمدند و در پشتیبانی از فتنه صحبت کردند. آن‌ها امیدوار بودند که زمان فتنه را به قدری طولانی کنند که انقلاب اسلامی با چالش مواجه شود. در روز عاشورای 88 فتنه‌گران کاری خبیثانه کردند و مردم دیگر طاقت نیاوردند و حماسه 9 دی به وجود آوردند. آن حماسه مانند آبی بر روی آتش فتنه بود که فتنه‌گران دیگر پس از آن نتوانستند دم بربیاورند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: فتنه‌گران تلاش کردند اذهان ملت را مشوش و حق و باطل را در هم بیامزیند، اما مردم با بصیرت عمل کردند و در پی فرمایشات امامین انقلاب حرکت کردند. در طول هشت ماه فتنه، بارها و بارها شیطان بزرگ و صهیونیست‌ها و پیروان آن‌ها اسم خیلی‌ها را آوردند، پشتیبانی و تشویق کردند، اما در نهایت به نتیجه نرسیدند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: یکی از جلوه‌های خاصی که در طول تاریخ شیعی و اسلام وجود داشته و بروز آن در شیعه همواره شاخص بوده این است که وقتی امام وجود دارد، نباید بر نظر دیگری عمل کرد. شاگرد اول این موضوع حضرت سلمان است که وقتی پشت سر حضرت امیرالمومنین راه می‌رفت، نمی‌خواست حتی جای پا داشته باشد. باتوجه به اینکه حضرت سلمان ایرانی بود، بر ما حجت تمام‌تر است که بدانیم همه آنچه را که در این سال‌های طولانی به عنوان بزرگی، عظمت و پیروزی داریم، به دلیل این است که به دستورات امامین انقلاب گوش دادیم و اکنون در وضعیتی قرار داریم که دشمنان ما به دنبال روال‌ها و توان‌هایی می‌گردند که در برابر ایران بازدارنده باشد.

سردار فدوی در ادامه عنوان کرد: ما مشتاقانه و باورمندانه به دنبال امامین انقلاب اسلامی حرکت کردیم. از این رو خداوند متعال پیروزی‌های بزرگی تقدیم انقلاب اسلامی کرد. از روز اول انقلاب اسلامی، ایادی آمریکا به انقلاب حمله کردند و یک روز نبوده که دشمنان با انقلاب دشمنی نکرده باشند، اما ملت ایران به تکالیفی که خدا مشخص کرده بود، عمل کردند و خداوند نتایج خوبی رقم زد.

وی اضافه کرد: در چهل و سه سال گذشته همه دشمنان متحد شدند اما یک پیروزی نتوانستند کسب کنند و نمی‌توانند برای خود از یک پیروزی نام ببرند. نتیجه آن پیروزی‌ها را خدا رقم زد. وضعیت کنونی ما مانند دهه‌های گذشته نیست. وضعیت کنونی ما حتی با دو سال پیش نیز قابل مقایسه نیست؛ چون تکالیفی را که برعهده داشتیم عمل کردیم. شهدای بسیاری تقدیم شدند تا این پیروزی‌ها به دست آید و به تکالیف عمل شود.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: خداوند وعده‌اش حق است. در وعده خدا تخلفی نیست. در کارهای غیرسخت هم اگر قواعد قرآنی را عمل کنیم، خداوند بهترین نتایج را رقم می‌زند. یک روزی در خانه‌های خودمان می‌بایست با دشمن می‌جنگیدیم، اما چقدر سریع دل‌دادگان انقلاب اسلامی دشمن را از خانه خود بیرون کردند و از آن به بعد هر وقت دشمنی صورت گرفت، دشمنان مجبور بودند در خانه خودشان با دل‌دادگان انقلاب اسلامی بجنگند.

وی ادامه داد: به برکت مجاهدت‌های بزرگ دل‌داده انقلاب اسلامی یعنی شهید سلیمانی جبهه وسیع مقاومت گستره‌ای پیدا کرد که هزاران کیلومتر از مرکز انقلاب اسلامی دورتر است، اما همان‌ها به مثابه کسانی که در مرکز انقلاب اسلامی حضور دارند عمل می‌کنند. دل‌دادگان انقلاب اسلامی در یمن، دشمنان اسلام را به مهلکه انداختند و استحصال برای آن‌ها به وجود آوردند. همه با مردم یمن در حال جنگ هستند. آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها، برخی کشورهای آفریقایی و مهمتر از همه بسیاری از کشورهای عربی در این جنگ مشارکت دارند، اما همه شکست خورده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: یمن در محاصره کامل است. به یمن نمی‌شود دارو و غذا رساند. خبیثان که با مردم یمن می‌جنگند، دائم فشار می‌آورند، اما مدام شکست می‌خورند. در فلسطین، لبنان، سوریه، افغانستان و عراق نیز اینگونه شد. چون قاعده‌ای که خدا مشخص کرده، قطعی و حتمی است. اگر آن تکالیف را عمل کنیم، آن نتایج پیروزمندانه به دست خواهد آمد.

وی همچنین بیان داشت: وقتی ملتی امام دارد باید پیروی را به حداکثر برساند و به میزان این پیروی، عنایت‌های خداوند برقرار است. این قاعده برآمده از تعالیم اسلام و شیعه است. در چهل و سه سال گذشته دستورات صریح وجود داشت، اما برخی نظرات خود را عمل کردند و به موفقیت نرسیدند و عاقبت به خیر نشدند.

سردار فدوی بیان کرد: دشمنان اکنون در حالت استحصال هستند. تا همین چند روز پیش صهیونیست‌ها به پشتوانه آمریکایی‌ها اراجیف می‌گفتند، اما بعد از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم نخست‌وزیر صهیونیست‌ها کتباً به آن‌ها اعلام کرد که کسی دیگر در خصوص اقدام نظام علیه ایران سخن نگوید. چرا که فهمیدند وقتی آمریکایی‌ها در طول 43 سال انقلاب اسلامی هیچ غلطی نتوانستند بکنند، آن‌ها هم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. آمریکایی‌ها اکنون مانند ضعیفان به روش‌هایی برای مبارزه با انقلاب اسلامی روی آورده‌اند که نشان از درماندگی‌شان است و اعلام کردند که ما باید به دنبال توانی برویم تا در برابر ایران بازدارنده باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما در همه امورات اگر آن قاعده‌ها را انجام بدهیم، نتایجی را خداوند نصیب ملت ایران خواهد کرد. در شهادت سردار سلیمانی ترامپ و صهیونیست‌ها اعتراف کردند که شکست خوردند. ما باید روند جبهه حق انقلاب اسلامی را ادامه بدهیم تا به قله برسیم. وقتی به قله برسیم، دشمنی‌ها تمام می‌شود. آن وقت دیگر شیطان بزرگ جرات دشمنی با انقلاب اسلامی را نخواهند داشت.

وی اظهار داشت: استعدادهای ما به حدی است که در هر کاری وارد بشویم، می‌توانیم بهترین‌ها را انجام بدهیم. دشمن را خدا منکوب می‌کند، اما شرط آن است که به تکالیف‌مان عمل کنیم.

اخبار مرتبط

فتح «خرمشهرِ اقتصادی» با اصلاح نظام یارانه ها آغاز شده است

رئیس‌جمهور در اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها «صادقانه» وارد میدان شد

سردار فدوی: رژیم صهیونیستی قطعاً ۸۰ سالگی‌اش را نخواهد دید

0 نظر

ارسال نظر

capcha