فرمانده کل سپاه: شهادت حاج قاسم جبهه مقاومت را تقویت کرد

فرمانده کل سپاه: شهادت حاج قاسم جبهه مقاومت را تقویت کرد

به گزارش سراج24؛ سردار حسین سلامی ظهر پنجشنبه در آئین گرامیداشت دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی و ارتحال آیت الله مصباح یزدی با عنوان «شکوه شهادت و کرامت» در مصلی قدس با اشاره به نقش آفرینی مردم در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته گفت: فتنه گران در سال ۸۸ بدنبال خاموش کردن نور خدا در کشور بودند که با ورود حکیمانه رهبر انقلاب و حمایت مردم مؤمن و انقلابی ایران این هدف شوم محقق نشد.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی همواره از فتنه‌گری و تفرقه افکنی برای مقابله با انقلاب استفاده کرده‌اند و اگر مردم در یوم الله نهم دی ماه به میدان نمی‌آمدند و از اسلامی، نظام و ولایت پشتیبانی نمی‌کردند، احتمال بروز آسیب‌های جبران ناپذیری وجود داشت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن با علم به نقش محوری و حیاتی ولی فقیه در نظام جمهوری اسلامی، رهبری را هدف قرار داد گفت: دشمن با این استراتژی خطرناک بدنبال شکاف بین ارکان نظام و جسم جامعه یعنی مردم و رهبری بود که توطئه شأن با هوشیاری مردم خنثی شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران روز به روز نسبت به گذشته مقتدرتر می‌شود و دشمنان هر روز منزوی‌تر و همه اینها از برکات جهاد در راه خداست.

سلامی با اشاره به عمق نفوذ انقلاب اسلامی در سراسر جهان با محوریت رهبری انقلاب گفت: امروز محور مقاومت در تعقیب دشمن در همه سرزمین‌های اسلامی است و اجازه تحقق یافتن اهداف آنان را نداده و اگر چنین قدرتی شکل نمی‌گرفت، دشمن به تمام سرزمین‌های اسلامی تجاوز می‌کرد.

وی افزود: دشمن برای مقابله با چنین قدرتی بدنبال گرفتن قدرت تعقل مردم است پس همه ما و به ویژه روحانیون باید نسبت به آگاه سازی مردم اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

فرمانده کل سپاه با تاکید مقاومت در برابر تحریم‌ها و حصر اقتصادی و تهدیدات نظامی گفت: امروز همه ما مشکلات کشور را با ظرفیت و استعدادهای داخلی و اراده مردم رفع خواهیم کرد.

سلامی در ادامه ساده زیستی و دین داری و اخلاص را از ویژگی‌های سردار شهید سلیمانی بیان کرد و افزود: شهادت‌حاج‌قاسم آثار گرانبهاتری از حیاتش را به جای گذاشت و همه شاهد جاری شدن و وسعت یافتن پرتوهای درخشان شخصیت والای او پس از شهادتش بوده‌ایم.

وی افزود: دشمن با ترور شهید سلیمانی بدنبال تضعیف جبهه مقاومت بود اما بر خلاف همه معادلات به برکت خون این شهید مقاومت قوی‌تر و با مقتدرتر از گذشته شده است.

فرمانده کل سپاه قم را مهد انقلاب اسلامی و مرکز تولید اندیشه دینی عنوان کرد و افزود: قم سنگر انقلاب اسلامی و تقویت کننده جبهه مقاومت است.

اخبار مرتبط

سردار فدوی: جنگ اقتصادی دشمن ابعاد گسترده تری از جنگ نظامی دارد

امروز حاج قاسم زنده‌تر از همیشه در قلب‌های مردم است/ بهبود کیفیت و کمیت حرکت راهیان‌نور هدف اصلی ماست

مسابقه پیامکی به مناسبت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha