پیگیر اجرای پروژه‌های شهرداری همدان هستیم/ کاهش منابع مالی علت کندی پروژه‌ها

پیگیر اجرای پروژه‌های شهرداری همدان هستیم/ کاهش منابع مالی علت کندی پروژه‌ها

 به گزارش سراج24 از همدان، به منظور کاهش حجم ترافیک و رفع گره کور ترافیکی در اجرای تقاطع غیرهمسطح غدیر اجرای فاز دوم این پل در مسیر منطقه سه راه فرهنگیان و ورودی شمالی شهر همدان آغاز شد و اکنون حدود دو سالی است عملیات اجرایی در آن انجام می‌شود اما گویا پروژه برای امسال تمام نشده و سال آینده بهره‌برداری خواهد شد.

پل روگذر شهید همدانی نیز که از ۶ سال گذشته عملیات اجرایی آن شروع شد، با افتتاح یک فاز آن بخش‌های دیگر آن همچنان در حال اجراست و به بهره‌برداری کامل نرسیده است.

کندی پیشرفت اجرای این طرح‌ها، موجب محدودیت‌های رفت و آمدی برای ساکنان و کسبه این منطقه شده و معطلی طولانی‌مدت رانندگان و شهروندان در ترافیک نارضایتی را ایجاد کرده است در حالی که طی چند روز گذشته نیز مشخص شد بهره‌برداری از این دو طرح سال آینده خواهد بود.

معاون عمرانی استاندار همدان در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: دفتر فنی استانداری همدان همواره پیگیر پروژه‌های عمرانی و اجرایی استان است که در این راستا پروژه‌های شهرداری از جمله این دو تقاطع غیرهمسطح نیز پیگیری می‌‌شود.

فرزاد تیموری با بیان اینکه در این زمینه مکاتباتی با شهرداری داشتیم و جلساتی  برگزار شده است گفت: متاسفانه با توجه به اینکه امسال درآمد شهرداری و صدور پروانه‌های ساختمانی کاهش یافته است، منابع درآمدی شهرداری پایین است و با کاهش منابع مالی چنین اتفاقاتی می‌افتد.

وی با تاکید بر اینکه شورا و شهرداری هر دو پیگیر امور شهری و عمرانی به ویژه دو پل غدیر و شهید همدانی هستند تصریح کرد: در اجرا و تکمیل پروژه‌ها درآمد شهرداری و وضع مالی شهرداری را هم باید در نظر گرفت‌ هر چند تسریع در به نتیجه رسیدن آنها نیز بسیار ارزشمند است.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha