مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خبرداد:

آغاز پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم در فضای مجازی

آغاز پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم در فضای مجازی

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی افزود: همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی صدها برنامه مختلف در حوزه های میدانی و مجازی در همه نقاط کشور و از جمله استان تهران برگزار می شود که بسیاری از این برنامه ها جنبه مردمی و عمومی هستند.
وی افزود: مجموعه های مردمی علاوه بر حوزه میدانی در حوزه فضای مجازی و رسانه نیز اقدامات قابل توجهی درحال برنامه ریزی و اجرا دارند که با توجه به شرایط مختلف و اقتضائات هرمنطقه و هر استان و شهرستان متفاوت است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تصریح کرد: مجموعه های مردمی و فعال حوزه فضای مجازی در کشور و استان تهران با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سازمان فضای مجازی سراج نیز اقدام به برگزاری پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی گرفته اند که از امروز در فضای مجازی فعال و آغاز به کار کرده است.
وی ادامه داد: در این پویش شرکت کنندگان علاوه بر حضور و فعالیت گسترده درباره حاج قاسم در قالب های گوناگون محتوایی با ورود به سایت سردار دلها به نشانی http://www.sardaredelha.com و مطالعه و امضای عهدنامه تجدید بیعت با سردار سلیمانی، بر تازگی داغ جانسوز شهادت ایشان تاکید و یاد و خاطره آن عزیز را گرامی می دارند.
حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این پویش همچنین در این عهدنامه با محکومیت این جنایت ظالمانه، درخواست محاکمه عاملان و آمران در مجامع بین المللی و نیز تداوم مطالبه انتقام سخت از طریق مردم و کشورهای خط مقاومت از همه جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مورد تاکید قرار گرفته است.
وی از همه علاقمندان به ویژه مشتاقان و ارادتمندان حاج قاسم سلیمانی در هر رده سنی و هر نقطه کشور خواست با مراجعه به سایت سردار دلها http://www.sardaredelha.com و مشارکت در این پویش به جمع بیعت کنندگان با حاج قاسم پیوسته و در انتهای پویش پوسترها و خروجی آنرا در فضای مجازی شخصی خود در همه پلتفرم های فعال و شبکه های اجتماعی و مجازی بازنشر کنند.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: مجموعه های مردمی و جوانان دهه هشتادی که سال گذشته راهپیمایی مجازی بهمن 99 را باحضور مجازی و میلیونی مردم راه اندازی و با استقبال مردم مواجه شدند این بار نیز با مشارکت مردم مومن، ولایتمدار و عاشق شهادت و حاج قاسم عزیز به میدان خواهد آمد و علاوه بر حضور در مراسمات بزرگداشت حاج قاسم در اماکن و مراکز مختلف، در فضای مجازی نیست چون دوسال گذشته یاد و خاطره ایشان را زنده نگه خواهند داشت.

اخبار مرتبط

شهیدی که عهد بسته بود همیشه کنار سردار سلیمانی باشد

وبینار مدیریت رسانه در خانواده برگزار می‌شود

واکنش برخی کاربران فضای مجازی به تئاتر مخاطب

0 نظر

ارسال نظر

capcha