مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خبرداد:

آغاز پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم در فضای مجازی

آغاز پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم در فضای مجازی

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی افزود: همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی صدها برنامه مختلف در حوزه های میدانی و مجازی در همه نقاط کشور و از جمله استان تهران برگزار می شود که بسیاری از این برنامه ها جنبه مردمی و عمومی هستند.
وی افزود: مجموعه های مردمی علاوه بر حوزه میدانی در حوزه فضای مجازی و رسانه نیز اقدامات قابل توجهی درحال برنامه ریزی و اجرا دارند که با توجه به شرایط مختلف و اقتضائات هرمنطقه و هر استان و شهرستان متفاوت است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تصریح کرد: مجموعه های مردمی و فعال حوزه فضای مجازی در کشور و استان تهران با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سازمان فضای مجازی سراج نیز اقدام به برگزاری پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی گرفته اند که از امروز در فضای مجازی فعال و آغاز به کار کرده است.
وی ادامه داد: در این پویش شرکت کنندگان علاوه بر حضور و فعالیت گسترده درباره حاج قاسم در قالب های گوناگون محتوایی با ورود به سایت سردار دلها به نشانی http://www.sardaredelha.com و مطالعه و امضای عهدنامه تجدید بیعت با سردار سلیمانی، بر تازگی داغ جانسوز شهادت ایشان تاکید و یاد و خاطره آن عزیز را گرامی می دارند.
حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این پویش همچنین در این عهدنامه با محکومیت این جنایت ظالمانه، درخواست محاکمه عاملان و آمران در مجامع بین المللی و نیز تداوم مطالبه انتقام سخت از طریق مردم و کشورهای خط مقاومت از همه جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مورد تاکید قرار گرفته است.
وی از همه علاقمندان به ویژه مشتاقان و ارادتمندان حاج قاسم سلیمانی در هر رده سنی و هر نقطه کشور خواست با مراجعه به سایت سردار دلها http://www.sardaredelha.com و مشارکت در این پویش به جمع بیعت کنندگان با حاج قاسم پیوسته و در انتهای پویش پوسترها و خروجی آنرا در فضای مجازی شخصی خود در همه پلتفرم های فعال و شبکه های اجتماعی و مجازی بازنشر کنند.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: مجموعه های مردمی و جوانان دهه هشتادی که سال گذشته راهپیمایی مجازی بهمن 99 را باحضور مجازی و میلیونی مردم راه اندازی و با استقبال مردم مواجه شدند این بار نیز با مشارکت مردم مومن، ولایتمدار و عاشق شهادت و حاج قاسم عزیز به میدان خواهد آمد و علاوه بر حضور در مراسمات بزرگداشت حاج قاسم در اماکن و مراکز مختلف، در فضای مجازی نیست چون دوسال گذشته یاد و خاطره ایشان را زنده نگه خواهند داشت.

اخبار مرتبط

ویدئو/ نماهنگ «عمود سلام» با صدای سید محمدرضا نوشه ور

واکنش احساسی کاربران به انتشار پوستری زیبا از شهید سلیمانی در مسیر اربعین

رییس ساترا: قانون‌مندی فضای مجازی، لزوماً محدودیت نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha