یزدی ها در سفر رییس‌ جمهور افزون بر ۵۲ هزار تماس و درخواست ارایه کردند

یزدی ها در سفر رییس‌ جمهور افزون بر ۵۲ هزار تماس و درخواست ارایه کردند

به گزارش سراج24؛ سیدحسن سالاری افزود: از این تعداد  ۲۸ هزار مورد تماس تلفنی از طریق سامانه ۱۱۱ ثبت و ۲۴ هزار و ۶۹۸ فقره نامه شهروندان نیز دریافت شد.

وی اضافه کرد: تمامی نامه‌ها بلافاصله بعد از پایان سفر باز و کد رهگیری پس از تکمیل اطلاعات برای درخواست کننده ارسال شد و شهروندان می‌توانند پس از یک ماه از طریق سامانه ۱۱۱ پیگیر درخواست های خود باشند.

وی تصریح کرد: پاسخ و دستور وزیران مربوطه به درخواست‌های مردمی در سفر به شهرستان‌ها نیز در سامانه ثبت و اسکن و به وزارتخانه مورد نظر ارسال شد.

آیت‌الله «سیدابراهیم رییسی» رییس جمهور در دوازدهمین سفر استانی خود ۲۶ آذرماه امسال  وارد یزد شد. دیدار با اقشار مختلف مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی، شرکت در نشست شورای اداری، حضور در نشست خبری و چند بازدید سر زده از جمله برنامه های رییس جمهور در این استان بود.

تخصیص هفت هزار و ۷۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۵۳ طرح نیمه تمام دستگاه‌های اجرایی از جمله دستاوردهای مهم دوازدهمین سفر استانی آیت الله رئیسی به استان یزد است.

این طرح ها مربوط به وزارتخانه های آموزش و پرورش و اطلاعات ، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، جهاد کشاورزی ، راه و شهرسازی ، صنعت، معدن و تجارت ، صدا و سیما، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  و فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به تصویب رسید.

همچنین اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل پروژه دستگاه های اجرایی از جمله وزارت کشور، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، حفاظت محیط زیست ،نفت، نیرو ،ورزش و جوانان ، بنیاد مستضعفان، مسکن انقلاب اسلامی ، کمیته امداد ،ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)  صندوق کارآفرینی امید ،بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نظر گرفته شد.

یزد یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفر جمعیت دارد  که ۸۷ درصد در ۲۴ شهر و بقیه در روستاها، آبادی ها و سکونتگاه های عشایری زندگی می کنند.

اخبار مرتبط

امروز شاهد تقدیم 10 هزار شهید عشایر به کشور هستیم/اولویت به کارگیری در ادارات استان ها با افراد بومی است

نگاه جدی به پروژه‌های نیمه‌تمام داریم/ طرح‌های آبرسانی تا پایان سال به سرانجام می‌رسد

اعلام آخرین وضعیت حادثه قطار مشهد - یزد/ پایان عملیات امدادرسانی با 21 فوتی و 43 مصدوم

0 نظر

ارسال نظر

capcha