پویش عهدنامه با حاج قاسم سلیمانی راه اندازی شد

پویش عهدنامه با حاج قاسم سلیمانی  راه اندازی شد

به گزارش سراج24؛ محسن معصومی ورکی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عهدنامه با حاج قاسم سعی دارد بگوید داغ سردار همچنان تازه است و فراموش نخواهد شد، افزود: در این عهدنامه ضمن محکومیت این ترور ظالمانه در خواست محاکمه سران ترور را دارد، ضمن اینکه مطالبه انتقام سخت از طریق مردم و کشورهای خط مقاومت از همه جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی همچنان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه صرفا انتقام سخت در حوزه نظامی نیست، یادآور شد: این عهدنامه در یک روز عدد قابل ملاحظه ای امضا جمع آوری کرد و مقرر شد با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت سردار سلیمانی در این مجموعه مسائل حوزه تبلیغات صورت بپذیرد.
معصومی در بخش دیگری به فعالیت کمیته مردمی ستاد بزرگداشت سردار سلیمانی در اجرای این طرح خبر داد و افزود: نهادهای انقلابی و تشکل‌های مردمی در این عهدنامه نقش پررنگی دارند چراکه این طرح تنها یک کار سازمانی و اداری نیست و نقش و حضور مردم بسیار حائز اهمیت است.
وی تصریح کرد: سایت sardaredelha.com در دسترس عموم قرار می‌گیرد که مردم می‌توانند ضمن مشاهده عهدنامه آن را امضا الکترونیکی کنند.
معصومی اضافه کرد: در نشستی که با سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد مقرر شد فعالان مذهبی و هیاتی که با سازمان تبلیغات اسلامی همکاری دارند در خصوص نشر و تبلیغ اقدام کنند.

پویش عهدنامه با حاج قاسم سلیمانی در البرز راه اندازی شد

اخبار مرتبط

توزیع ۴۲ هزار بسته معیشتی به مناسبت ایام فاطمیه در البرز

شییع پیکر شهید مدافع حرم محمد اینانلو در کرج

دهه اول محرم سال ۱۴۰۰ در استان البرز هیئت کجا برویم ؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha