سردارفلاح زاده:

«شهید ایرلو» در جبهه‌ مقاومت کنار حاج قاسم فعالیت می‌کرد

 «شهید ایرلو» در جبهه‌ مقاومت کنار حاج قاسم فعالیت می‌کرد

به گزارش سراج24:محمد رضا فلاح‌زاده جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران  در تشریح شخصیت شهید ایرلو سفیر کشورمان در یمن گفت: او شخصیتی مجاهد و از خانواده‌ای مجاهد بود و دو برادر وی در دفاع مقدس به شهادت رسیده بودند. یکی از برادرانش جزو سرداران دفاع مقدس و فرمانده تخریب تیپ المهدی بود و تنها سه برادر بودند که هر سه به شهادت رسیدند.

وی افزود: شهید ایرلو در صحنه‌های مبارزات قبل از انقلاب نیز فداکاری کرد و در دوران هشت سال دفاع مقدس، در عرصه‌های جهاد، شهادت و ایثار خوش درخشید و پرونده زرینی را در تاریخ پر افتخار خودش به ثبت رساند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه اضافه کرد: شهید ایرلو همچنین بعد از دوران دفاع مقدس مجدداً در جبهه مقاومت و در جای جای جبهه‌ی مقاومت در کنار سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم عزیز فعالیت کرد و این فعالیت او هم باز برگ زرینی در تاریخ افتخارات این مرد است.

سردار فلاح‌زاده اظهار کرد: در انتهای مأموریت نیز آماده شد به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن به این مردم مظلوم، زجر کشیده ستم‌دیده این کشور خدمت کند و آنجا نیز مایه افتخار شد.

وی افزود: شخصیت شهید ایرلو، یک شخصیت واقعاً متدین، زاهد و مخلص بود و اگر بخواهیم یک چهره مخلصی را در بین مجاهدان فی سبیل الله معرفی کنیم، یکی از چهره‌های مخلص «ایرلو» بود.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یک آدم واقعاً ولایتمدار و تابع حضرت امام (ره) و تابع محض رهبر انقلاب بود. یک سرباز به معنای واقعی کلمه برای اسلام، همچنین جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی بود و یک سردار فداکار برای همرزمان و همچنین یک مطیع محض برای رهبر انقلاب بود.

اخبار مرتبط

ایران و ژئوپلیتیک مقاومت؛ ظرفیت ها و کارکردها

0 نظر

ارسال نظر

capcha