جذب 760 فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر 1401 در همدان

جذب 760 فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر 1401 در همدان

به گزارش سراج24 از همدان، محمد پورداود؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در گفت‌وگویی اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته از مهرماه سال آتی ۷۶۰ فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان جذب دستگاه تعلیم و تربیت استان می شوند و این روند در سه سال تحصیلی بعدی هم ادامه خواهد داشت.   

وی با اشاره به آسیب‌شناسی کمبود منابع انسانی و برنامه ریزی‌های میان مدت براساس چارچوب ساماندهی نیروی انسانی که از سال ۱۳۹۷ توسط دستگاه تعلیم و تربیت استان صورت گرفته است گفت:‌  از مهرماه سال‌های ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۳ براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، علاوه بر جذب منابع ماده ۲۸، نیروهای فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان بومی استان در آموزش و پرورش مشغول به کار خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه تلاش‌هایی برای رفع مشکل کمبود نیروی انسانی در سال جاری صورت گرفت افزود:  با توجه به بازنشستگی بیش از هزار و ۸۰۰ همکار فرهنگی در سال جاری و اختصاص صرفا ۶۸۵ نفر نیرو، استان با کمبود نیرو مواجه شد که با تلاش و همت همکاران و بر اساس مجوزهای وزارت آموزش و پرورش اقدامات مهمی در این زمینه انجام شد.

وی  بیان کرد: بهره‌مندی از تدریس معلمان شاغل، استمرار خدمت فرهنگیانی که ۳۰ سال خدمت آنها تمام شده بود، استفاده از ظرفیت پیشکسوتان فرهنگی و دانشجو معلمان این کمبودها خوشبختانه حل شد.

اخبار مرتبط

طرح رتبه‌بندی از اول شهریور ۱۴۰۰ در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد

رتبه بندی معلمان اجرا می شود

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha