وزیر اطلاعات:

حل دغدغه‌های معیشتی مردم اولویت نخست دولت است

حل دغدغه‌های معیشتی مردم اولویت نخست دولت است

به  گزارش سراج24؛ حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب  در دیدار نماینده ولی فقیه در لرستان امنیت را بستر همه فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دانست و اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) دروزارت اطلاعات با تمام وجود برای تامین امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.

وی با تاکید با بیان  اینکه دولت مشکلات فراوانی دارد که حل آن‌ها نیاز به زمان دارد افزود: دولت سیزدهم  با هماهنگی سایر قوا، نیرو‌های مسلح و نهاد‌های حاکمیتی برای تحقق دولتِ مردمی و ایران قوی و حل مشکلات مردم شب و روز نمی‌شناسند.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: حل بخشی از تنگنا‌ها و دغدغه‌های معیشتی مردم اولویت اول دولت است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب بابیان اینکه استان لرستان توانمندی‌های فراوانی داردگفت: هر منطقه باید  باید به توانمندی‌ها و امکانات خود اتکا کند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده، ولی فقیه درلرستان نیز با بیا بر اینکه لرستان از کاستی‌ها و عقب ماندگی‌های گذشته رنج می‌برد تصریح کرد: در لرستان  20 هزار میلیارد تومان طرح و بنگاه اقتصادی راکد وجود دارد که با فعال شدن آن‌ها بخشی از مشکلات استان حل می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی آب و  را  به عنوان مهمترین ظر فیت توسعه لرستان دانست و خاطرنشان کرد: با وجود آب فراوان در لرستان، تنها 23 درصد زمین‌های کشا ورزی استان آبی است که از میانگین کشور بسیار پایین‌تر است.

اخبار مرتبط

کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می‌کنند منتظر تلافی باشند

تبریک وزیر اطلاعات به سردار کاظمی

وزیر اطلاعات: دو فرانسوی بازداشت شده توریست نبودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha