در جلسه هیئت دولت؛

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شد

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شد

به گزارش سراج24؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه هیئت دولت که صبح روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، استاندار خوزستان گزارشی در مورد مشکلات استان و راه حل‌ها و اقدامات انجام شده در مورد بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا و نیز عملکرد استانداری در طول خدمت دولت سیزدهم، به هیئت وزیران ارائه کرد.

هیئت دولت در جلسه امروز همچنین«علیرضا فخاری» را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین کرد.

لایحه موافقتنامه بین ایران و ژاپن در زمینه همکاری متقابل اداری در امور گمرکی

هیئت دولت در ادامه، با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر لایحه موافقتنامه بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و ژاپن در زمینه کمک و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی موافقت کرد.

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین ایران و بلاروس

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس، از دیگر مصوبات جلسه امروز هیئت وزیران بود.

موافقت دولت با لایحه تصویب آئین نامه بین‌المللی ایمنی شناورهای تندرو ۱۹۹۴ (۱۳۷۳)

هیئت دولت در ادامه جلسه، پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی در خصوص لایحه تصویب آئین نامه بین‌المللی ایمنی شناورهای تندرو ۱۹۹۴ (۱۳۷۳) را به تصویب رساند.

آئین نامه مذکور شامل الزاماتی برای طراحی و ساخت، تجهیزات مورد نیاز و شرایط عملیات و تعمیر و نگهداری شناورهای تندرو است که در سطح بین‌المللی فعالیت دارند.

هدف اصلی از این آئین نامه، تأمین ایمنی در سطح برابر با کشتی‌های معمولی است که به موجب کنوانسیون بین‌المللی نجات جان اشخاص در دریا ۱۹۷۴ (سولاس ۱۹۷۴) و کنوانسیون بین‌المللی خط شاهین کشتی ۱۹۶۶ باید از طریق استانداردهای ساختاری و تجهیزاتی و کنترل‌های عملیاتی دقیق تأمین گردد.

تعیین نماینده و اعلام نظر دولت در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس

هیئت دولت همچنین، ضمن اعلام نظر در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری موضوعات مربوط تعیین کرد.

اخبار مرتبط

اعلام آمادگی شرکت‌های بلژیکی برای مشارکت در طرح جهش مسکن

۵ مصوبه‌ جلسه شورای عالی مسکن در موضوع زمین

ویدئو / آغاز ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن

0 نظر

ارسال نظر

capcha