راهیابی ۵ اثر از همدان به بیست و چهارمین جشنواره ملی شعر دفاع مقدس

راهیابی ۵ اثر از همدان به بیست و چهارمین جشنواره ملی شعر دفاع مقدس

به گزارش سراج24 از همدان؛ محمد برخوردار؛ مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در گفت‌وگویی از منتخبین فراخوان دهمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: امیرعلی سلیمانی، مریم کاظمی و ریحانه نوری نفرات اول تا سوم این جشنواره انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه زیبا حسینی و نرگس شعبانی مورد تقدیر قرار گرفتند گفت: در این جشنواره در مجموع ۴۰۰ اثر به دبیرخانه استانی ارسال شد که پنج اثر آن انتخاب و به بیست و چهارمین جشنواره ملی شعر دفاع مقدس ارسال شد.

مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اشاره به اینکه داوری این دوره از جشنواره به عهده مریم برزگر به عنوان دبیر علمی این جشنواره بود افزود: مهدی طراوتی توانا، مسعود طاهری و حجت یحیوی مسئولیت داوری این دوره از فراخوان جشنواره را در حوزه شعر دفاع مقدس بر عهده داشتند.

وی با بیان اینکه در حوزه فراخوان دهمین جشنواره ادبی یوسف ۸۰ اثر به دبیرخانه استانی ارسال شد که داوری این دوره از جشنواره به عهده  مرتضی قائمی بود ادامه داد: دبیر علمی این دوره از جشنواره زهرا خسروی، صدیقه زودرنج، منصوری، فرهاد نظری، سیدمهدی مسبوق، محمد آهی، حسن سجادی، سیاوش مرادی، ابوالفضل یداللهی اصلان، رضا صادقی شهپر و حسین چراغی وحش به عهده داشتند.

برخوردار به اسامی منتخبین این دوره از جشنواره اشاره کرد و افزود: سمانه مستقیمی با عنوان داستان "کافه مهتاب" نفر اول جشنواره ادبی داستان کوتاه استان شد.

وی با بیان اینکه لیلا گودرزیان فرد با عنوان داستان "فصل سنجدها" نفر دوم و فاطمه بگزاده با عنوان "داستان به نام علیرضا" نفر سوم شدند خاطرنشان کرد: مهسا مظفری با عنوان داستان "مرد و قولش" ، مسعود ویژه با عنوان "بمبی که عمل نکرد" و الهه افضلی با عنوان "طعم آب" ، مریم مهدوی حرمت با عنوان "دوست ناخوانده" شایستگان تقدیر این دوره از جشنواره ادبی یوسف شدند که نفرات اول تا سوم به جشنواره ملی کشوری ارسال شد.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha