آیت الله رئیسی: برای صیانت از جان مردم، به تردد از مرزها با دقت و جدیت نظارت شود

آیت الله رئیسی: برای صیانت از جان مردم، به تردد از مرزها با دقت و جدیت نظارت شود

به گزارش سراج24؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر برای صیانت از جان مردم و افزایش ایمنی در مقابل ویروس کرونا را بسیار ارزشمند ارزیابی و با قدردانی از همه دست‌اندرکاران، اظهار داشت: بازگشایی هوشمند، تحرک و نشاط را به جامعه بر‌گرداند اما برای صیانت از جان مردم لازم است همچنان رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های متولی مورد تاکید جدی باشد.

وی با تاکید مجدد بر ضرورت توجه مضاعف به کنترل تردد از مرزهای کشور، گفت: صیانت از جان و سلامتی مردم ایجاب می‌کند که تردد افراد از مرزها بویژه از کشورهایی که احتمال سرایت بیشتری وجود دارد، با دقت و جدیت کنترل شود. البته محدودیت‌هایی که در این زمینه اعمال می‌شود به گونه ای باشد که برای تردد ضروری مردم مشکلی ایجاد نکند.

 رئیس جمهور با تشکر از همراهی و اعتماد مردم در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بیان داشت: امروز مردم بخوبی اطلاع دارند که با رعایت اصول بهداشتی می‌توان از آسیب‌های بعدی شیوع بیماری کرونا جلوگیری کرد و در این راستا دولت کاملا به ارزش همراهی و همدلی مردم واقف است و تلاش‌های خود را برای صیانت از جان مردم همچنان با قوت ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط

فوت ۴ بیمار کووید19 در کشور

«قانون تثبیت ساعت رسمی کشور» به دولت ابلاغ شد

صنعت نفت ظرفیت زیادی برای توسعه مشاغل دانش‌بنیان دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha