سردار اشتری:

30 مدافع امنیت طی چند ماه اخیر در کشور به شهادت رسیده‌اند

30 مدافع امنیت طی چند ماه اخیر در کشور به شهادت رسیده‌اند

به گزارش سراج24؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری، فرمانده کل نیروی انتظامی در یادواره شهدای امنیت که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، ضمن تاکید بر زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: همه شهدا برای ما عزیز هستند ولی به شهدای امنیت کمتر توجه شده و خیلی از این عزیزان برای مردم ما ناشناخته‌اند و کمتر از ایثارگری، شجاعت و رشادت آن‌ها مطلع هستیم.

وی افزود: امروز به همت فرماندهان انتظامی، ارتش، سپاه، دستگاه قضائی و اطلاعاتی استان اصفهان کنگره بسیار بزرگ و با شکوهی برای یادبود شهدای امنیت برگزار شد که جا دارد از همه دست اندرکاران این کنگره تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

اشتری با بیان اینکه امروز آرامش، آسایش و امنیتی که در کشور داریم را مدیون این شهدای عزیز هستیم اضافه کرد: باید خانواده‌های این عزیزان هم بدانند که شهدای آن‌ها چقدر فعالیت کردند و در امنیت کشور تاثیرگذار بودند.

 فرمانده کل نیروی انتظامی گفت: امیدواریم که به واسطه خون شهدا و همتی که مسؤولان، نیروهای مسلح، دستگاه قضائی و امنیتی خواهند کرد امنیت کشور را روز به روز ارتقا دهیم تا شرمنده شهدا نباشیم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون آمار شهدای امنیت هم گفت: در چند ماهه اخیر حدود ۳۰ شهید داشتیم که در راه امنیت به شهادت رسیدند که البته تعدادی از شهدای امر به معروف هستند و برخی نیز از شهدای دستگاه قضائی اما آمار آنها از شهدای انتظامی کمتر است.

اشتری با تاکید بر اینکه بایستی به شهدای امر به معروف و نهی از منکر توجه بیشتری شود، اظهار داشت: این شهدا وابسته به هیچ سازمانی نیستند و برای احیای یک فریضه الهی با هماهنگی و سازماندهی که صورت گرفته بود ورود پیدا کردند و تعداد زیادی از آنها در طول سال‌های گذشته به شهادت رسیدند که باید یاد و خاطره آن‌ها را هم گرامی بداریم.

اخبار مرتبط

اقدامات ناجا نویدبخش پلیس تراز انقلاب اسلامی است

خروج آمریکایی‌ها از منطقه، انتقام خون حاج قاسم بود

بیشترین نیروهایی که در حوادث به یاری مردم شتافتند، نیروهای مسلح بودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha