زاکانی:

با ایجاد رمپ و لوپ ۷۰۰ کیلومتر از مسیرهای شهری باز می‌شود

با ایجاد رمپ و لوپ ۷۰۰ کیلومتر از مسیرهای شهری باز می‌شود

به گزارش سراج24؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم افتتاح فاز نهایی تقاطع غیرهمسطح سه راه باقرشهر و پل های جهتی اتصال بزرگراه امام رضا(ع) به بزرگراه شهید نجفی رستگار گفت: انقلاب اسلامی از مسئولان خواسته است که توجهشان به خدمت باشد نه ثروت اندوزی و فرصت ها را دریابند. چون چشم بهم بزنیم دوره مسئولیتی تمام می شود و بعد از آن باید پاسخگوی فرصت های از دست رفته باشیم.
وی افتتاح پل غیر همسطح در محدوده باقرشهر را نمودی از مدیریت جهادی خواند و با تشکر از معاونت فنی و عمرانی گفت: این کام خدمتی در  فرصت کوتاهی برداشتند، تا کاری که سالها به دلایل مختلف صورت نگرفته بود را تمام کنند.

زاکانی اظهار داشت:  همزمان این گلوگاه و گره بزرگ ترافیکی باز شد، تا مردم در شرایط بهتری قرار بگیرند.

وی افزود: از خصوصیت های این پروژه این است که معطلی جدی پایان هفته و برگزاری مراسم ها، گشایش برای مردم خدمتی را ارایه می‌کند.
 
شهردار تهران  گفت: مجموعه بزرگراهی شهید نجفی رستگار دچار انسدادهایی بود که امروز با این افتتاح،  حرکت به سمت غرب و جنوب غرب و بار ترافیکی این محدوده تسهیل شد.

زاکانی با اشاره به اینکه در ۳ ماه و ۱۱ روز حضورش، چهارمین پروژه عملیاتی شده است، توضیح داد: معاونت عمرانی برای تکمیل رینگ شرقی تهران بزنامه هایی دارد  تا در محدوده بزرگراهی  شهید شوشتری گشایش بزرگی ایحاد شود.
وی از تکمیل بخش انتهایی یادگار امام  خبر داد و گفت: محور غربی تهران به این ترتیب آزاد می شود و با یک کار جهادی گشایش جدی برای غرب تهران خواهد داشت.

زاکانی افزود: با ایجاد  ۹۸ رمپ و لوپ ، ۷۰۰ کیلومتر از مسیر مردم باز خواهد شد. که بر ایجاد هوای پاک،صرفه جویی وقت و کاهش مصرف سوخت موثر است.

به گفته وی فاصله جنوب و شمال تهران زیاد است، و ۱۲ هزار هکتار بافت ناپایدار در جنوب تهران قرار دارد که با ایجاد پروژه ها و تسهیلات ویژه برای احیای این بافت آنها را متحول خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

متهم پرونده شهرداری لواسان: اگر رشوه نمی‌دادم کارم راه نمی‌افتاد

کاهش هزینه‌ ها، رویکرد اصلی سیستم حمل و نقل است

اولویت معاونت عمرانی شهرداری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام

0 نظر

ارسال نظر

capcha