یادداشت؛

درمقابل فشارهای مقابل مقاومت می کنیم

درمقابل فشارهای مقابل مقاومت می کنیم

به گزارش سراج24؛ سیده فاطمه موسوی: تیم جدید مذاکره کننده ایران در وین اقدامی دور از ذهن طرف­های غربی انجام نداده است. برخلاف آنچه که القاء می­شود کاملا پیش­بینی شده حرکت کرده­اند. درواقع پازل تکمیل کننده حرکت عضو خارج از برجام، رسانه­های همسو در داخل هستند که با پمپاژ القائات منفی سعی در تأثیرگذاری در اذهان عمومی را دارند. اما باز هم هیچ جای نگرانی نیست. چون این حربه مدت هاست بی­اثر شده. فقط رسانه است که می تواند در مقابل رسانه قرار بگیرد. آنچه مهم است افکار عمومی جامعه ایران است که به اندازه کافی سعه­ی صدر به خرج داده و نتیجه باج دادن به طرف­های غربی را با گوشت و پوست خود لمس کرده است.

واقعیت این است که ملت ایران دیگر آب از سرش گذشته و چیز بیشتری برای از دست دادن ندارد. گزینه­های روی میز و زیر میز دیگر فرقی نمی­کند. بلیط­های آمریکا همه سوخته­اند. باید از کسی که آب از سرش گذشته ترسید. این آمریکا و سه کشور اروپایی هستند که در هر صورت بازنده میدان شناخته می­شوند. اگر تحریم­های فلج کننده بود دیده­ایم. اگر جنگ بود، اگر ترور دانشمندان و فرماندهان میدان­های سخت بود، همه را به چشم دیده­ایم. حالا وقت استقامت است. به قدر کفایت امتیاز داده­ایم و هیچ نصیبمان نشده است. مقاومت هم یک راهی است. کسی چه میداند شاید هم به روشنایی ختم شود. باید رفت. باید تا انتهای مسیر را طی کرد. از سر کنجکاوی هم که شده یک بار تست می­کنیم. امیدوارانه مقاومت می­کنیم، درمقابل فشارهای جبهه مقابل.

حالا ببینیم در انتهای مسیر استقامت چه چیزهایی در انتظار ماست. یا طرف های غربی پیشنهاد ایران را میپذیرند و اموال بلوکه شده ایران را آزاد میکنند یا به لج بازی کودکانه خود ادامه داده و زیر بار امتیاز دهی به ایران نمی­روند که در این صورت هم ایران اقدامات برنامه ریزی شده خود را دارد. خروج از NPT. چیزی که تن اسرائیل را هم در گور خودش می لرزاند. این یعنی برد برد برای ایران.

تئوری مرگ با هزار خنجر تئوری جدیدی نیست که رئیس اسرائیل ابداع کرده باشد. ما چهل سال است که خنجر پشت خنجر جان سالم به در برده ایم و پوست کلفت کرده ایم. این چیزها که ِنفتالی بِنِت خنجر می نامد بیشتر به قلقلک میماند. ائتلاف آذربایجان و ترکیه در مرز ایران و ارمنستان، انتخابات پر شائبه در عراق، حکومت طالبان در افغانستان، هیچکدام به قدر نیش یک پشه هم بر تن ایران آسیبی نمی­رساند. ایران امروز قوی­تر از هر زمان دیگر است. دست ایران بسته نیست. مقاومت می­کنیم.

اخبار مرتبط

آقای فروشنده

نیش زهرآلود «عنکبوت مقدس» بر قلب اسلام و ایران

متروپل؛ داغ مشترک این روزهای جامعه ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha