ضرب الاجل یک هفته‌ای مقاومت به رژیم صهیونیستی

ضرب الاجل یک هفته‌ای مقاومت به رژیم صهیونیستی

به گزارش سراج24؛ منابع فلسطینی در گفتگو با "المیادین" اعلام کردند که  مصر به عنوان میانجی بین طرفین فلسطینی و اسرائیلی تعامل مثبت و سازنده‌ای با رویکرد اخیر حماس برای بازسازی غزه و کاهش محاصره این باریکه نداشته است.

به گفته این منابع، عملیات بازسازی غزه عمدا با تاخیر همراه بوده و هرگونه پیشرفت در این زمینه به دست‌یابی به توافقی جامع همسو با موضع و خواسته‌های طرف صهیونیستی ربط داده شده است.

در همین حال، یکی از رهبران حماس شامگاه دوشنبه در گفتگو با الجزیره تاکید کرد که رهبران سیاسی این جنبش و شورای نظامی گردان‌های قسام در حال بررسی گزینه‌ رویارویی نظامی با دشمن صهیونیستی در سایه ادامه محاصره و تعلل در آغاز بازسازی غزه و بی‌اعتنایی طرف صهیونیستی به تعهدات خود پس از توقف جنگ ۱۱ روزه در این منطقه هستند.

وی با اشاره به اینکه ادامه تجاوزات اشغالگران اسرائیلی علیه مسجد الاقصی و تشدید سرکوب اسرای فلسطینی موجب انفجار اوضاع خواهد شد، تاکید کرد که هرگز اجازه ادامه وضعیت کنونی را نخواهیم داد و در مرحله پیش رو حرف‌های خود را در عمل ثابت می‌کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این رهبر حماس همچنین عنوان کرد که جنبش متبوعش به هیچ وجه از عملکرد مصر به عنوان یک میانجی و تعلل  این کشور در عمل به وعده‌های خود در قبال غزه رضایت ندارد.

اخبار مرتبط

اخبار تایید نشده درباره حمله راکتی به اراضی اشغالی فلسطین

رئیس جمهور الجزایر اعلام کرد؛ دفاع از فلسطین در راس سیاست های الجزایر است

درگیری شدید بین مردم فلسطین با اشغالگران صهیونیست در صحرای نقب

0 نظر

ارسال نظر

capcha