رئیس تبلیغات اسلامی مطرح کرد؛

رسانه، بانوان و رصدگری هوشمند عناصر مقابله با دشمنان

رسانه، بانوان و رصدگری هوشمند عناصر مقابله با دشمنان

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام محمد قمی در آئین تودیع و معارفه مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی فارس بیان کرد: با توجه به توانمندی‌هایی که فارس دارد استان باید بیشتر از گذشته مورد توجه باشد و بودجه‌های قانونی به فارس اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: استان فارس در سبد اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور است. مسیری در راستای رسیدن به قله انقلاب تدوین شده و سازمان نیز در این مسیر در حال حرکت است.

قمی ادامه داد: دشمنان بیش از تحرکات اقتصادی در تحرکات فرهنگی و تبلیغاتی در حال فعالیت هخستند و در گام دوم انقلاب این مسائل مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: با توجه به فعالیت‌هایی که دشمنان در راستای تبلیغات علیه ایران دارند از این رو تبلیغات اسلامی در سراسر کشور باید در یک جبهه فعالیت کرده و نسبت به مقابله با دشمنان اقدامات لازم را انجام دهند.

به گفته این مسئول، رسانه، بانوان و رصد هوشمند می‌تواند عناصر قدرتمندی برای مقابله با دشمنان باشد تا بتوان اسلام ناب را به جهان عرضه داشت.

وی یادآور شد: استان فارس باید در تمامی حوزه‌ها مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد و اراده‌های جمعی نیز بر این اصل باشد که گره‌های فرهنگی استان باز شود.

اخبار مرتبط

پردیس چارسو مرکز اصلی جشنواره فیلم فجر شد/ فلسطین میزبان منتقدان

اختتامیه مهرواره هوای نو هفته اول اسفند ماه برگزار می‌شود

«نسیم در اخبار» وارد بازار کتاب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha