رئیس تبلیغات اسلامی مطرح کرد؛

رسانه، بانوان و رصدگری هوشمند عناصر مقابله با دشمنان

رسانه، بانوان و رصدگری هوشمند عناصر مقابله با دشمنان

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام محمد قمی در آئین تودیع و معارفه مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی فارس بیان کرد: با توجه به توانمندی‌هایی که فارس دارد استان باید بیشتر از گذشته مورد توجه باشد و بودجه‌های قانونی به فارس اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: استان فارس در سبد اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور است. مسیری در راستای رسیدن به قله انقلاب تدوین شده و سازمان نیز در این مسیر در حال حرکت است.

قمی ادامه داد: دشمنان بیش از تحرکات اقتصادی در تحرکات فرهنگی و تبلیغاتی در حال فعالیت هخستند و در گام دوم انقلاب این مسائل مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: با توجه به فعالیت‌هایی که دشمنان در راستای تبلیغات علیه ایران دارند از این رو تبلیغات اسلامی در سراسر کشور باید در یک جبهه فعالیت کرده و نسبت به مقابله با دشمنان اقدامات لازم را انجام دهند.

به گفته این مسئول، رسانه، بانوان و رصد هوشمند می‌تواند عناصر قدرتمندی برای مقابله با دشمنان باشد تا بتوان اسلام ناب را به جهان عرضه داشت.

وی یادآور شد: استان فارس باید در تمامی حوزه‌ها مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد و اراده‌های جمعی نیز بر این اصل باشد که گره‌های فرهنگی استان باز شود.

اخبار مرتبط

انیمیشن «ببعی» به جشنواره فیلم فجر می‌رود

«تنهاتر از مسیح» روضه خوانی مصور است

مدیر روابط عمومی و مدیر ستاد خبری جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha