حجت الاسلام محمدی گلپایگانی:

آثار ارزشمند دوران آیت‌الله جنتی در شورای هماهنگی ادامه یابد

آثار ارزشمند دوران آیت‌الله جنتی در شورای هماهنگی ادامه یابد

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز (یکشنبه) در آئین تکریم و معارفه ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بعد از قرائت متن حکم انتصاب رهبر انقلاب برای حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور به‌عنوان ریاست جدید شورا، گفت: من از حجت‌الاسلام موسی‌پور شناخت قدیمی دارم، او آشنا به مسائل و فردی خبیر است؛ به ویژه عملکرد او در دوران استانداری قم که حساسیت‌های بسیاری دارد. عملکرد ایشان در دوران استانداری رضایت‌بخش و با رضایت همگان همراه بود.

محمدی گلپگایگانی افزود: موسی‌پور تاکنون منشاء اثرات و خیر بسیاری بوده است و در دوران فعالیت خود بیش از یازده مسئولیت متفاوت داشته و من مطمئنم با توجه به اطمینانی که رهبر انقلاب به او دارند، در این مسئولیت نیز موفق خواهند بود.

محمدی گلپایگانی بیان کرد: دیروز که خدمت مقام معظم رهبری بودم، فرمودند آقای موسی‌پور نماینده من نیز در شورا هستند، این عنوان ویژه که رهبر انقلاب به آقای موسی پور دادند نشان از شایستگی اوست.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: با توجه به اخلاصی که در آقای موسی‌پور سراغ دارم، معتقدم می‌تواند منشا خدمات بسیاری باشد و آثار ارزشمند دوران حضور آیت‌الله جنتی را ادامه دهد.

اخبار مرتبط

اعلام برنامه‌های سالگرد شهادت حاج قاسم در مصلی تهران/ "آیت‌الله رئیسی" در مراسم سخنرانی می‌کند

آغاز پویش ملی عهدنامه ای با حاج قاسم در فضای مجازی

مراسم گرامیداشت شهادت رجایی و باهنر در بجنورد برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha