فرمانده مرزبانی بوشهر خبر داد؛

توقیف یک شناور در آب‌های استان بوشهر

توقیف یک شناور در آب‌های استان بوشهر

به گزارش سراج24؛ سرهنگ یدالله شرفی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستایم قابله با قاچاق اقدامات بسیار خوبی در استان بوشهر صورت گرفته و شاهد کشفیات گسترده‌ای هستیم.

وی با اشاره به بکارگیری همه امکانات و کارکنان متعهد و زبده و کارآمد برای مقابله با قاچاق تصریح کرد: مرزبانی استان بوشهر سد راهی برای قاچاقچیان کالا شده و اجازه ورود کالاهای خارجی را به کشور نخواهد داد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: در اجرای تشدید و کنترل ورود و خروج و مبارزه جدی با قاچاق کالا، مأمورین دریابانی کنگان موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی یک فروند شناور دوبه در آب‌های بندر گناوه شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: شناور کالاها را در قالب ملوانی و ته لنجی قاچاق در پوشش کالای تجاری بارگیری کرده که در بازرسی دقیق از شناور، هزاران قلم کالا که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.

شرفی ادامه داد: ازا ین شناور ۲۶ هزار عدد پتو، هزار عدد اسباب‌بازی، هزار و ۲۰۰ عدد روغن زیتون، ۲۳ هزار عدد لوازم یدکی خودرو، بیش از یک میلیون عدد کاپوچینو، ۶۹ هزار عدد انرژی‌زا، ۱۲ هزار عدد آناناس، هزار و ۷۰۰ لوازم خانگی، هزار و ۵۰۰ کیلوگرم چای کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن اشاره به دستگیر یک نفر متهم، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۸۵۳ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال برآورد کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شدند.

اخبار مرتبط

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

«شوتی ها» عامل شهادت مامور انتظامی امیدیه

اطلاعات سپاه ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق را در کرمانشاه کشف کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha