معاون پارلمانی رئیس جمهور:

سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود

سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود

به گزارش سراج24؛ سید محمد حسینی صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمان اظهار کرد: حضور میدانی رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در مناطق مختلف کشور منجر به شناسایی اولویت‌های استان‌ها شده است.

وی گفت: بر این اساس تصمیمات خوبی برای استان‌ها اتخاذ می‌شود و باید توجه داشت که نمی‌توان کشور را از پشت مانیتور اداره کرد.

حسینی از رونمایی از سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: اجرای این سند می‌تواند گامی مؤثر در پیشرفت متوازن تمامی نقاط کشور باشد.

وی گفت: در سند تحول دولت ضمن مشخص شدن ظرفیت‌های استانی مساله کاهش تورم و جهت‌گیری بودجه استان‌ها به سمت عدالت لحاظ شده است.

حسینی همکاری دولت و مجلس را در جلوگیری از ادامه وضع موجود حائز اهمیت دانست و افزود: نباید این وضع را ادامه بدهیم و امکان ایجاد تغییرات اساسی وجود دارد.

وی گفت: امروز فرصتی مناسب برای همکاری سه قوه است و می‌توان برای بهبود وضعیت اقتصادی و فرهنگی کشوری کارهای فراوانی انجام داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید اقدامات دولت اطلاع رسانی شود و مردم در جریان آنها قرار بگیرند، افزود: گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت به زودی ارائه می‌شود.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی افزود: انتظاری بیشتری از استان کرمان برای تبیین ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی می‌رود و کارهای بیشتری می‌توان در این زمینه انجام داد. باید در سالگرد این شهید این مساله مدنظر قرار گیرد و برنامه‌ریزی دقیقی در این راستا صورت گیرد.

حسینی با اشاره به برکات سفرهای استانی اظهار کرد: حضور رئیس جمهور در استان کرمان در سالگرد شهید سلیمانی پیشنهاد خوبی است.

اخبار مرتبط

معاون رییس جمهور: درباره معرفی وزیر برای وزارت صمت بعد از تفکیک نظرات مختلفی وجود دارد

دولت بر رفع مشکلات مناطق و استان‌های محروم اهتمام ویژه دارد

حکمرانی خوب نیازمند قانون مناسب و جامع است

0 نظر

ارسال نظر

capcha