اسماعیل هنیه:

زمان یک سره کردن نبرد با اسرائیل فرا رسیده است/آمریکا دیگر ژاندارم جهان نیست

زمان یک سره کردن نبرد با اسرائیل فرا رسیده است/آمریکا دیگر ژاندارم جهان نیست

به گزارش سراج24؛ به نقل از المیادین، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی در دوازدهمین اجلاس «پیشگامان بیت المقدس» در استانبول گفت: متغیرهایی که آرمان مردم فلسطین، منطقه و امت اسلامی را دربرگرفته اند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

وی افزود: زمان یکسره کردن نبرد تاریخی با رژیم اشغالگر صهیونیستی فرا رسیده است و امت اسلامی باید طرحی کامل نه تنها برای مقابله با پروژه‌های یهودی سازی بلکه برای آزادسازی و بازگشت آوارگان داشته باشد.

هنیه اظهار داشت: همکاری بین امت اسلامی برای مقابله با رژیم اشغالگر یک همکاری واقعی است و امت هرگز پشت فلسطین و قدس را خالی نکرده است.

رئیس دفتر سیاسی حماس بر ضرورت تشکیل جبهه‌ای واحد با مشارکت همه جریان‌های امت اسلامی برای مقابله با اسرائیل تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: باید طرحی کامل برای بر از بین بردن عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی داشته باشیم. عادی سازی کشورهای عادی کننده روابط با اسرائیل را ضعیف و این رژیم را قوی‌تر می‌کند.

هنیه اظهار داشت: حماس تحولات مهمی را که پیرامون آرمان مردم فلسطین، منطقه و جهان، تحولاتی مثبت می‌داند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که نبرد «سیف القدس» نقطه عطف مهمی در روند درگیری با دشمن صهیونیستی به شمار می‌رود و شمشیر قدس در غلاف فرو نمی رود مگر با آزادسازی فلسطین.

وی در خصوص عقب نشینی آمریکا از افغانستان گفت: این عقب نشینی  مقدمه عقب نشینی‌های دیگر خواهد بود و موجب تضعیف متحدان واشنگتن و در راس آن ها رژیم صهیونیستی خواهد شد.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: آمریکا دیگر ژاندارم جهان نیست و نمی‌تواند سلطه خود را بر ملت ها تحمیل کند.

هنیه سه اولویت بسیار مهم امت را بالابردن ارزش و جایگاه قدس و مسجد الاقصی، حمایت از مقاومت در فلسطین و نابودی پروژه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دانست.

اخبار مرتبط

طرح ترور فرماندهان مقاومت/ حماس: پاسخ سخت می‌دهیم

نتانیاهو تهدید به ترور کرد؛ حماس: سخت پاسخ می‌دهیم

پیام هشدارآمیز مقاومت فلسطین به صهیونیست‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha