آیت الله نوری همدانی:

اقدامات نیروی دریایی ارتش باعث عزت و عظمت میهن اسلامی است

اقدامات نیروی دریایی ارتش باعث عزت و عظمت میهن اسلامی است

به گزارش سراج24؛ آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با امیر دریادار شهرام ایرانی؛ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه نیروهای نظامی با اشاره به آیه هشتم از سوره منافقون؛ «وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَعْلَمُونَ» گفت: عزت از آن خداوند است، عزت از آن پیامبر خداست و عزت از آن مؤمنین است. ولی منافقین این حقیقت را درک نمی‌کنند؛ بنابراین کسی در راهی گام بردارد که عزت اسلام را پایه گذاری کند ثواب فراوان دارد. از این رو مسلمانان باید همیشه عزت اسلام را حفظ کنند تا دشمنان اسلام بدانند که اسلام دارای عزت و عظمت است، بنابراین هر گامی که در این راه بردارید و هر نفسی که در این مسیر شما بکشید دارای فضیلت و ثواب بالایی است.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به پیروزی‌ها و موفقیت‌های کسب شده توسط نیروی دریایی افزود: وقتی خبر موفقیت شما را در رسانه‌ها می‌شنویم و در روزنامه‌ها می‌خوانیم برای ما باعث خوشحالی است و برای شما دعا می‌کنیم. شما توانستید با تلاش و مجاهدت مخلصانه خودتان در برابر دشمنان به میهن اسلامی عزت و عظمت دهید.

وی در ادامه با بیان اوضاع منطقه و جهان اسلام تصریح کرد: امروز روزی است که دشمنان اسلام سعی می‌کنند درگیری را میان مسلمان‌ها ایجاد کنند تا خودشان به عنوان کدخدای عالم به استعمار محرومان بپردازند. متأسفانه در افغانستان، یمن، بحرین، سوریه، لبنان، عراق و هرکجای دنیا که نگاه می‌کنیم که درگیری هست از نقشه دشمن است که اینها سعی می‌کنند مسلمانان را به هر شکلی به جان هم بیاندازند، نقشه از آنها، پول از آنها و همه کار از آنها ولیکن درگیری و کشته شدن و ویرانی برای مسلمان‌هاست امروز چنین روزی است، در چنین روزی حفظ عزت اسلام واقعاً یک فضیلت بسیار بزرگی است

آیت الله نوری همدانی در ادامه به اهمیت جایگاه جهاد پرداخت و با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام گفت: امروز روزی است که ما باید با تمام توان در مقابل دشمنان بایستیم.

اخبار مرتبط

رسانه های «گلابی» یا «گلابی» های رسانه ای؟!

تاکید قالیباف بر توجه به مسائل دریاپایه در برنامه هفتم توسعه

بالگردهای هجومی و پهپادهای برد بلند به نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha