سرمایه‌گذاری 92 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سد خرمرود

سرمایه‌گذاری 92 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سد خرمرود

به گزارش سراج24 از همدان؛ منصور ستوده صبح امروز در جمع خبرنگاران در خصوص پروژه‌هایی که در شهرستان تویسرکان در حال انجام است اظهار کرد: تاکنون عملیات خاکبرداری، خاکریزی و بتن‌ریزی در سد خرمرود به سرعت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در پروژه سد خرمرود تاکنون اعتباری در حدود ۹۲ میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار هزینه شده است گفت: در طرح آبرسانی به تویسرکان از سد سرابی نیز تاکنون اعتباری حدود ۲۹ میلیارد تومان هزینه شده و تصفیه‌خانه آب شرب نیز توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی و به روش B.O.T با مبلغ ۲۸ میلیارد تومان در حال تکمیل و در مراحل نهایی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه در این شهرستان ۲۵ حلقه چاه مسدود شده است عنوان کرد: این روند موجب صرفه‌جویی ۱.۲۶ میلیون مترمکعبی آب شد که در این زمینه از تعهدی که داشتیم، فراتر عمل کرد‌ه‌ایم.

وی ادامه داد: در پیشروی طرح مطالعه و اجرای پروژه‌های تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی شهرستان تویسرکان، ۲۷ دستگاه کنتور هوشمند نصب شد و ۳۹ عدد چاه فاقد پروانه نیز تعیین تکلیف شد.

ستوده به اجرای طرح‌های مطالعاتی و پروژه‌های تعادل بخشی منابع زیرزمینی در شهرستان اسدآباد نیز اشاره کرد و گفت: در این شهرستان پنج حلقه چاه مسدود و ۱۰ عدد چاه فاقد پروانه نیز تعیین تکلیف شد.

وی با اشاره به وضعیت سد مخزنی نعمت‌آباد خاطرنشان کرد: این سد با اعتبار ۷۴ میلیارد تومان در سال ۹۹ افتتاح شد.

اخبار مرتبط

مفهوم باشگاه داری را نمی د انیم/ خصوصی سازی سرخابی ها

ظرفیت بخش خصوصی در زمان بحران استفاده شود

رونمایی از 6 اثر از نویسندگان بومی تویسرکان

0 نظر

ارسال نظر

capcha