معرفی اپلیکیشن Pixl؛ ویرایشگر ساده اما کارآمد برای زیباسازی چهره

معرفی اپلیکیشن Pixl؛ ویرایشگر ساده اما کارآمد برای زیباسازی چهره

به گزارش سراج24؛ اگر به کار با Snapseed یا موارد مشابه عادت داشته باشید، احتمالاً در ابتدا محیط بسیار ساده اپلیکیشن Pixl برای شما تعجب برانگیز خواهد بود. همانطور که از حجم ۴ مگابایتی اپ در سیستم عامل اندروید مشخص است، با امکانات چندانی مواجه نخواهیم بود. با این حال توسعه‌دهنده موفق شده تنها با قرار دادن چند ابزار کاربردی درون محصول خود، کارآمدی موردنیاز جهت ویرایش تصاویر سلفی را ارائه کند.

پس از نصب برنامه، در ابتدا باید مجوز دسترسی به حافظه داخلی دستگاه را صادر کنید و در ادامه فایل تصویر موردنظر خود را انتخاب نمایید. اکنون با صفحه اصلی ویرایشگر مواجه خواهید شد که در آن، عکس در قسمت بالایی و امکانات در نوار ابزار پایینی قرار خواهند کرد.

ابزارهای Smooth و Sharpness به ترتیب می‌توانند برای صاف کردن پوست و کاهش جزئیات تصویر مورد استفاده قرار گیرند. این دو ابزار در کنار یکدیگر برای روتوش عکس و دستیابی به پوست مطلوب کاربرد دارند و می‌توان برای حذف جوش‌ها و لک‌ها از آن‌ها بهره گرفت.

ابزار Whiten یکی دیگر از مواردی است که در نوار ابزار برنامه دیده می‌شود و می‌توان با آن دندان‌ها را سفید کرد. کافیست تا ناحیه موردنظر را انتخاب کنید و سپس با اسلایدر، مقدار دلخواه را تنظیم نمایید. اگرچه سازندگان اپلیکیشن Pixl ادعا دارند که هوش مصنوعی می‌تواند با دقت بالا دندان‌ها را تشخیص دهد؛ اما به نظر می‌رسد که انتخاب دستی ‌آن‌ها می‌تواند نتیجه بهتری را در پی داشته باشد.

گزینه Details می‌تواند جلوه‌ای مشابه با رنگ روغن را روی پوست ایجاد کند و به کمک آن‌ می‌توان قسمت‌هایی از پوست را برنزه کرد. البته استفاده از مقادیر بالا در هنگام اعمال افکت ممکن است خروجی نهایی را مصنوعی و دستکاری شده جلوه دهد. ابزار Acne نیز برای رفع آکنه‌ها و لکه‌های پوستی طراحی شده و عملکردی مشابه با Spot Heal در فتوشاپ از خود نشان می‌دهد.آخرین قابلیت برنامه Refine نام دارد که به کمک آن می‌توان در حالت و اندازه برخی قسمت‌های چهره مانند بینی و لب‌‌ها تغییراتی ایجاد کرد. حذف قرمزی چشم‌ها در تصاویر یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن Pixl است که به گفته توسعه‌دهنده به صورت خودکار روی تمامی تصاویر ویرایش شده اعمال می‌شود.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، اپلیکیشن Pixl امکانات و پیچیدگی چندانی را به همراه ندارد و نمی‌تواند با برخی اپ‌های محبوب مثل Snapseed رقابت کند؛ اما برای ویرایش‌های سریع و جزئی تصاویر به خصوص سلفی‌ها کاربرد دارد و به عنوان مکملی کم حجم جهت اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی درنظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

رابطه "عکس سلفی" گرفتن با یک اختلال روانی

آخرین عکسی که از هواپیمای ATR ارسال شد

عکس سلفی‌ یک زوج را به کام مرگ فرستاد

0 نظر

ارسال نظر

capcha