نماینده نطنز در گفت‌وگو با سراج 24:

فریب‌خوردگان به دنبال به حاشیه بردن مطالبات مردم اصفهان هستند/ لزوم تدبیر دولت برای حل مشکل استان

فریب‌خوردگان به دنبال به حاشیه بردن مطالبات مردم اصفهان هستند/ لزوم تدبیر دولت برای حل مشکل استان

به گزارش سراج24؛ «رحمت‎‌الله فیروزی پوربادی» نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24؛ درباره اعتراضات کشاورزان اصفهانی پیرامون مسئله کمبود آب گفت: مردم اصفهان به ویژه شرق این استان مدت‌هاست به دلیل بسته شدن آب زاینده رود با مشکل مواجه شده‌اند و بخشی از این مردم که عمدتا مذهبی و معتقد و از خانواده‌های شهدا هستند کشاورز بوده و زندگی آن‌ها به آب وابسته است.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته اعتراضات متعددی صورت گرفته و اما دولت‌های پیشین به آن بی‌توجهی کردند در نتیجه موجب تجمع اعتراضی اخیر مردم شکل گرفت تا صدای خود را به مسئولان برسانند.

فیروزی پوربادی درباره واکنش دولت سیزدهم به اعتراضات کشاورزان اصفهانی اظهار کرد: رئیس جمهور و معاون اول وی به این مسئله توجه کرده و برای رسیدن به راهکار، جلسات مشترک با حضور مسئولان مربوطه انجام شد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی درباره آشوب‌های پس از اعتراض مسالمات آمیز کشاورزان اصفهانی گفت: برخی افراد فریب‌خورده و جاهل احساس کردند که می‌توانند از این اعتراضات سوءاستفاده کرده و با اقدامات تخریبی و ضربه زدن به امکانات بیت‌المال و تعرض به نیروهای امنیتی به نتایج مطلوب خود برسند.

وی با بیان اینکه در هیچ کشوری چنین اقدامات تخریبی مورد پذیرش نیست افزود: اصل موضوع مطالبات کشاورزان باید مورد توجه قرار گیرد و دولت برای حل مشکل آب تدابیری اندیشیده و نگرانی مردم را مرتفع سازد تا عرصه برای افراد فرصت‌طلب و سودجو یا فریب‌خورده و وابسته فراهم نشود.

فیروزی پوربادی با اشاره به نزدیکی دور جدید مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: این افراد خواسته یا ناخواسته و به صورت وابسته یا غیروابسته با اقدامات آشوب‌گرایانه و تخریبی و حمله به مردم و اموال عمومی، مورد توجه رسانه‌های بیگانه قرار گرفته و زیبنده کشور نیست. در این بین ممکن است هدف برخی افراد تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات برای ناتوانی در پیگیری از خواسته‌های کشور است.

اخبار مرتبط

ویدئو / پروژه کشته سازی توسط اغتشاشگران فتنه/مهساموگویی قربانی منافقین

بزرگترین حرکت مثبت دولت سیزدهم نگاه همه‌جانبه به کلیه مولفه‌های سیاست خارجی است

عملیات اجرایی احداث رآکتور تحقیقاتی اصفهان آغاز می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha