یادداشت؛

دولت انقلابی زیر آتش رسانه ای اصلاح طلبان

دولت انقلابی زیر آتش رسانه ای اصلاح طلبان

به گزارش سراج24؛ زهرا زمانی: در حالیکه صد روز از شروع دولت ضد فساد سیزدهم می‌گذرد انتشار حجم کثیری از اخبار جدید در خصوص انتصابات فامیلی اعضای دولت در بخش های حکومتی و مدیریتی توسط برخی از رسانه‌های مطبوعاتی شاهدیم که بازتاب های گوناگونی را به همراه داشته است.

پس از تنفیذ حکم ریاست جمهوری و آغاز کار، دولت با طراحی سیستم و درخواست از عموم جامعه در معرفی افراد شایسته برای منصب وزارت مردمی بودن خود را علنی کرد و با تشکیل کابینه ی مرکب از نیروهای جوان و باتجربه تر، قطار دولت جدیدی روی ریل های پوسیده دولت سابق حرکت نکرد و با سفرهای هرهفته استانی به مناطق مختلف کشور و پیگیری به جد مسائل اقشار و کارگران، مشکلات اصناف و کارخانه‌ها و مهلت های کوتاه مدت به مسئولین مربوطه جهت تغییر در اصلاح روند و اجرای صحیح قانون، انقلابی و جهادی عمل کردن خود را ثابت کرد.
حال که پس از ۸ سال بی‌توجهی دولت سابق به ظرفیت‌های کشور و ایجاد موج بی‌اعتمادی و نا امیدی در مردم نسبت به دولت و حتی نظام، دولت جدید با شنیدن صدای محرومان و کار بی وقفه مورد توجه تمام طبقات جامعه قرار گرفته است بدیهی است که بانیان و شرکا وضع سابق سکوت نکنند و با سنگ اندازی همان روال  "تفرقه بینداز و حکومت کن" را سرلوحه خود قرار دهند.
اکنون که قصد دوختن پاپوشی سیاسی به جعل و نشر اکاذیب تحت عنوان انتصابات فامیلی اقدام کرده اند، بهتر است نگاهی گذرا به سابقه دیرین طیف اصلاحات در این خصوص داشته باشیم که از حزب کارگزاران سازندگی منصوب به خاندان هاشمی شروع و تا دولت تدبیر و امید ادامه داشت. به عبارتی صحنه ی سیاست را فضایی جهت احیای صله رحم و روابط خانوادگی می‌بینند که حتی تحت تندترین انتقادات هم دست از انحصار قدرت برنداشتند.

اکنون زیر آتش شدیدی از جنگ رسانه ای و عملیات روانی از طرف جریان لیبرال هستیم به گونه ای که هر روز موج جدیدی از اخبار دروغین مربوط به انتصابات فامیلی را در فضای مجازی منتشر می‌کنند اما اجازه ی بسامد اخبار تکذیب را نمی‌دهند و حتی رسانه های خاکستری بی اطلاع از اخبار واقعی، آب به آسیاب این جبهه می‌ریزند.
انتشار این اخبار جعلی که با اهداف باقی گذاشتن موج ناامیدی را بر پیکره جامعه و تخریب دولت انقلابی در حال رخ دادن است تنها تحلیل سیاسی می‌تواند برون رفت این مسئله باشد که به فرموده رهبری همین عدم تحلیل سیاسی لشکر امام حسین را شکست داد، دشمن یک شایعه می‌انداخت و همه قبول میکردند.
اکنون جامعه ی نخبگانی باید در انتشار اخبار حقیقی پای کار باشند و عموم جامعه با بلندگو شدن و انتشار حقیقت در فضای رسانه این جریان تا زمستان توطئه بگذرد و سیاهی بر چهره زغال منشان باقی بماند!

اخبار مرتبط

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

آقای فروشنده

نیش زهرآلود «عنکبوت مقدس» بر قلب اسلام و ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha