شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

به گزارش سراج24 از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

3053/ تبرک لحظاتمان با شهید داود چراغى:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند شهیدان

الحمدالله اشهدان لا اله الا الله وحده لا شریک له و اشهدان محمد عبده و رسوله اللهم صل على محمد و آل محمد.

سپاس شایسته خداست، شهادت میدهم که معبودى  جز خدا نیست. یگانه‌اى که شریکى ندارد و شهادت می‌دهم که محمد (ص) بنده و فرستاده اوست، بار خدایا درود فرست بر محمد و آل او... السلام علیک یا اباعبدالله‌الحسین، درود و سلام به رهبر کبیر و بت‌شکن زمان مرجع مجاهد و منجى نسل آیت‌الله العظمى خمینى ارواحنا له الفداه و درود و سلام بر شهداى گلگون‌کفن کربلاى ایران که با خون خود انقلاب نوپاى ما را آبیارى کردند.

درود بر رزمندگان جان برکف اسلام این شیران روز و زاهدان شب که در جبهه‌هاى غرب و جنوب کشورمان مشغول جانبازى هستند. سلام و درود بر شما ملت قهرمان و شهیدپرور همیشه در صحنه که با وحدت و یکپارچگى خود مشت محکمى بر دهان جیره‌خواران شرق و غرب زدید و درود بر شما پدران و مادرانى که فرزندانتان را در راه خدا به جبهه فرستاده و خواهید فرستاد خوشا به حال شما که دین خود را ادا کرده‌اید و روز قیامت نزد پروردگار روسفید هستید.

دنیا محل آزمایش است و بیش از این چیز دیگرى نیست. به خون پاک و پرجوش شهیدان قسم به خاک پاک کربلاى ایران قسم که تا خون در رگهایم جارى است دست از مبارزه با فساد برنداشته و تا آخرین لحظه عمرم پیرجماران این قلب تپنده امت اسلام را یارى خواهم کرد. بارخدایا! تو شاهد باش جز خدمت به اسلام و قرآن و آزادى قدس و کربلا قصد دیگرى ندارم بارالها از تو می‌خواهم این بنده حقیر و روسیاه را یارى کنى تا بتوانم در راهت قدمى بردارم و دشمنان از خدا بی‌خبر را به همان جایى که تو برایشان وعده داده‌اى بفرستم.

اخبار مرتبط

احیای خانه یگانه در شهرستان رزن در دستور کار

اعطای ۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به بهبودیافتگان مواد مخدر در همدان/ افزایش زمان نگهداری معتادین متجاهر

آبرسانی و ایجاد شبکه فاضلاب به روستاها ادامه یابد

0 نظر

ارسال نظر

capcha