نماینده مجلس در گفت‌وگو با سراج 24:

اصلاح‌طلبان برای فرار از پاسخگویی، دولت را تخریب می‌کنند/انتصابات فامیلی در دولت مردمی وجود ندارد

اصلاح‌طلبان برای فرار از پاسخگویی، دولت را تخریب می‌کنند/انتصابات فامیلی در دولت مردمی وجود ندارد

به گزارش سراج24؛ «جعفر قادری» نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی سراج24 درباره عملیات روانی رسانه‌های اصلاح‌طلب پیرامون دولت رئیسی تحت عنوان دولت فامیلی گفت: طبیعی است که مخالفان دولت به ویژه اصلاح‌طلبان که مشکلات و معضلات جدی داشته و عملکردشان قابل دفاع نیست از هر فرصتی که فراهم شود برای تخریب دولت استفاده کنند.

وی افزود: ممکن است در بخشی از مجموعه‌های دولت یک شخصی بر اساس روابط فامیلی سمتی پایین دریافت کند اما همین مسئله را بزرگ کرده و به اشکال مختلف برای کوبیدن دولت از آن استفاده می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این وجود دولت شعارهای بزرگی داده و باید مراقب عملکرد خود باشد و کارهایی از این قبیل که در دولت روحانی جایز بود، باید در دولت سیزدهم حرام تلقی شود تا برخی اقدامات اشتباه کارهای مثبت، دولت مردمی را تحت‌الشعاع قرار داده و به سوژه‌ای برای تخریب دولت تبدیل شود.

قادری با بیان اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم، حسن روحانی برادر خود را به سمت رئیس دفتر رئیس جمهوری منصوب کرده بود تصریح کرد: در دولت اصلاحات نیز همین مسئله رواج داشت اما در دولت رئیسی شاهد این اتفاق نبودیم که از نقاط مثبت این دولت است که باید از آن مراقبت شود.

او درباره تذکر برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت سیزدهم درباره توجه به برخی انتصابات گفت: تذکر مجلس به دولت از این جهت بود که برخی کم‌توجهی‌ها و بی‌دقتی‌ها باعث زیر سوال رفتن تمام کارهای مثبت دولت نشده و افرادی که به دنبال غرض‌ورزی و خصومت با دولت هستند نتوانند با استفاده از آن برای کوبیدن دولت استفاده کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتصابات فامیلی در دولت مردمی آقای رئیسی وجود ندارد افزود: تا کنون اگر موردی اتفاق افتاده باشد و شخص رئیس جمهور از آن مطلع شود، نسبت به آن واکنش نشان داده و از این حاشیه‌ها جلوگیری کرده است و برخی مواردی که در این بین مطرح می‌شود، کذب است و واقعیت ندارد.

جعفر قادری با بیان اینکه این اقدام اصلاح‌طلبان برای فرار از پاسخگویی نسبت به عملکردشان در سال‌های گذشته است ادامه داد: اصلاح‌طلبان برای پوشاندن عملکرد پر از اشتباه خود و دولت یازدهم و دوازدهم رو به تخریب دولت رئیسی آورده است.

اخبار مرتبط

تسهیل دسترسی تولید به نقدینگی در آینده‌ای نزدیک

متفکر آزاد: دشمن درصدد است آرامش مردم را بر هم بزند

استفاده از ظرفیت‌های مردمی در کنار حاکمیت منجر به حل مشکلات می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha