سردار حاج حسین یکتا در خرم آباد؛

بچه های لرستان در همه جا گره های ما را باز کردند/ برای ما کار در جبهه فرهنگی لرستان مهم است

بچه های لرستان در همه جا گره های ما را باز کردند/ برای ما کار در جبهه فرهنگی لرستان مهم است

به گزارش سراج24 لرستان؛ سردار حاج حسین یکتا در مراسم تودیع و معارفه دبیر قرارگاه فرهنگی صاحب الامر لرستان در خرم آباد اظهار داشت: به عنایت و دعا و نظر حضرت آقا رفقای فرهنگی و جهادی در سراسر کشور با عناوین مختلف دورهم جمع شده اند.

وی افزود: قرب خاتم، خاتم الانبیاء، خاتم الوصیاء، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، جامعه ایمانی مشعر، سراج، اوج و فرق ادیان، مجموعه هایی هستند که شکل گرفته اند و خدا را شاکریم که در طریق ولایت راه غلط نرفته ایم حالا ممکن است کم و زیاد بوده و یا ضعفی هم این وسط وجود داشته است که طبیعی است.

مسئول قرارگاه امام‌رضایی‌ها به دیدار کابینه دولت با حضرت آقا اشاره و بیان کرد: در این دیدار حضرت آقا به دولت تاکید داشتند که آزادی و لجستیک در اختیار جوان مومن انقلابی پای کار و آتش به اختیار قرار دهید.

حاج حسین یکتا تصریح کرد:بچه هایی که امروز برای تودیع و معارفه دو نفر از عناصر فرهنگی آمده اید خدا را شاکر باشید که لبخند به لبان ولی است و همانند جنگ که از کردستان به خوزستان و بعد به دریا و بعد مواجه با موشکباران دشمن رسید شما هم با فرهنگی شروع کردید و بعد نبرد به مسائل اجتماعی رسید بعد هم به زلزله و سیل.

روایتگر دفاع مقدس ادامه داد: آن چیزی که هم اکنون در جبهه فرهنگی انقلاب دارد خود را نشان می دهد  بچه هایی هستند که ایستاده اند قدما، قلما نفسا  بابی و انت امی دارند کار می کنند و واقعیت این است که آن موئسسه فرهنگی یا مسجد و یا کانون، نشده یا توفیقی نبوده که به آن ها تزریق مالی انجام شود.

وی گفت: برای ما کار در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در خرم آباد و استان لرستان مهم است و الان هم همه شال و کلاه پوشیده ایم که در این جلسه خود را متبرک کنیم

مسئول قرار گاه امام رضایی های اظهار داشت: جمع کاری که در ۳۰ استان در مجموعه های سراج، اوج، افق،توانا و قرب بقیت الله و بعد حضور در عرصه سوریه و عراق و باز شدن این جبهه و نگاه تمدنی واقعا آب و دانی برای بچه ها نداشت که حضرت آقا به دولت فرمود آزادی و لجستیک این بچه ها را تامین کنید.

وی افزود: من خودم ریال و رقم هایی که به لرستان داده شده را می دانم و اصلا عددی نبوده و اگر مبلغی هم بوده آن موئسسه و آن هیئت هم مبلغی پول داده شده آن قد کم بوده که در حد سازماندهی برنامه و یک جلسه بوده است.

Preview

حاج حسین یکتا بیان کرد: در اوج باید فیم هایی همانند به وقت شام یا همین فیلم روی پرده منصور ساخته شود اما در جبهه و شبکه سازی در استان لرستان، تهران و مازندران بچه ها با پول تو جیبی خود و آبروی خود آمدند وسط که محصول آخر شد لبخند آقا.

راوی دفاع مقدس تصریح کرد: کار در خاتم ماموریت است همانطور که در سپاه مسئولیت نیست و ماموریت است و پایان ماموریت شهادت است و دار ولا، دار بلاست اینجا غصه و رنج و سفید شدن موی سر تقسیم می کنند و اگر برای خدا قیام کنیم خدا هم کمک خواهد کرد.

وی گفت: اجتماع قلوب نظر امام زمان را جلب می کند و وقتی صبر داشته باشیم و حرف قورت دهیم آن زمان کلو من طیبات می شود و انشاء الله امروز باید همه پای کار بیائیم و کمک آقای بهاروند کمک کنیم که از شاگردان خوب آیت الله میرباقری است و صاحب فکر و نگاه نظریه پردازی است.

مسئول قرارگاه امام رضایی ها خاطر نشان کرد: همه کربلای ۵ و ماجرای کربلای ۴ و قطعنامه تحمیل کردن به دشمن کار بچه های تیپ ۵۷ لرستان بود  و امروز هم باید اتفاق های مهم در لرستان انجام شود و ما در هر جا گیر کردیم بچه های این استان مشکل را حل کردند.

در در ادامه جلسه سید احمد عبودتیان ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان لرستان، اظهار داشت: نام شهید بروجردی و دلفان و شهدای مدافع حرم لرستان همچون شمسه و یاراحمدی و رستمی بر تارک ایران می درخشند.

وی با بیان کارهای انجام شده قرارگاه فرهنگی صاحب الامر و جبهه مردمی انقلابی لرستان افزود: یک وجه کار بچه های لرستان در ماجرای سیل بود و این استان در شبکه سازی و سازماندهی بانوان در استان و شهرستان ها، بهترین بود.

وی با اشاره به یکی دیگر از جلوه های حضور جبهه مردمی انقلاب اسلامی لرستان، بیان کرد: موفق ترین استان در ماجرای اربعین و به طور کلی جریان سازی در این موضوع لرستان بود و بخش عمده ای از زحمات روی دوش آقای میثم کشکولی بود که با کمال تواضع و چراغ خاموش انجام دادند که واقعا این سطح از کار در ماجرای اربعین برای خود من تعجب آور و متحیر کننده بود.

عبودتیان باشاره به حضور قرار گاه فرهنگی لرستان در کشور سوریه گفت: کارهایی که آقای کشکولی در حلب انجام دادند بسیار عمیق بود که باید در فرصت مناسب آن ها را بیان کرد و باید گفت که چه اتفاقاتی در آنجا در حال رخ دادن است.

وی تصریح کرد:ما  لرستان را به عنوان یکی از استان های پیشران در جبهه فرهنگی  انقلاب اسلامی می شناسیم و انشاءالله از این به بعد هم با همت برادر بهاروند این مسیر گسترده تر و زودتر پیموده می شود.

در ادامه مراسم، ابوذر بهاروند دبیر جدید قرارگاه فرهنگی،اجتماعی صاحب‌الامر(عج)  لرستان، اظهار داشت: از خداوند می خواهیم که کمک کند در این مسئولیت که بر دوش بنده گذاشته شده است که پاسدار دست آوردهای گذشته باشیم.

وی افزود: در گذشته با اقای میثم کشکولی عهد بستیم که کاری کنیم که امام زمان خیالش از لرستان راحت باشد و در این راه به قول شهید عماد مغنیه اخلاص،انگیزه و ابتکار می خواهیم.

وی خاطر نشان کرد: در همین جا به نمایندگی از تمامی بچه های جبهه فرهنگی انقلاب دست یاری به سمت تمامی ارگان ها دراز می کنیم که انشاءالله در آینده هم افزایی بیشتری داشته باشیم.

در خاتمه جلسه پیغام میثم کشولی دبیر سابق جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی لرستان که به علت کسالت موفق به حضور در جلسه نشده بود، قرائت شد.

اخبار مرتبط

لزوم اصلاح نگاه مقطعی به موضوع اربعین/فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

سفر استانی رئیس مجلس به لرستان / قالیباف: پلدختر روی گلوگاه انرژی قرار دارد

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

0 نظر

ارسال نظر

capcha