حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

به گزارش سراج24 همدان؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی ظهر امروز در مراسم تقدیر از فعالان حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس همراه با انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب "تنها گریه کن" اظهارکرد: بسیج شجره طیبه است و این شجره همواره به جامعه ما خدمت می‌کند.

وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند حفظ نظام اوجب واجبات است گفت: بسیجی کسی است که برای حفظ نظام قدم برمی‌دارد، زیاد کار و کم برداشت می‌کند و در این بین حفظ نظام ملاک ماست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یاد شهیدان حفظ نظام را به دنبال دارد و اگر هر روز از شهیدان یاد کنیم هر روز به خدا نزدیک می‌شویم‌، افزود: برخی خانواده شهدا با شهید خود زندگی می‌کنند پس نگویید چرا مدام از شهیدش می‌گوید و در واقع آن با شهیدش عشق‌بازی می‌کند.

وی با بیان اینکه تقریظ مقام معظم رهبری و توصیه‌های ایشان نماد است، گفت: اگر می‌گوییم شهید سلیمانی بسیجی است برای این است که ایشان هیچ چیز را برای خود نخواستند و هر آن چه بود برای حفظ نظام، دین و وطن بود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه بزرگترین ظلم آن است که در نظام اسلامی کسی برای خود جایگاه و مسندی بخواهد، افزود: کسی که در جمهوری اسلامی مسؤول می‌شود باید مثل بقیه زندگی کند، اگر مسؤولی به دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود.

وی با بیان اینکه امروز مکلف هستیم از خانواده شهدا قدردانی و قدرشناسی کنیم، گفت: زندگی شهدا را در اختیار مردم قرار دهیم که یکی از راه‌های آن نوشتن کتاب‌های شهداست.

اخبار مرتبط

احیای خانه یگانه در شهرستان رزن در دستور کار

اعطای ۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به بهبودیافتگان مواد مخدر در همدان/ افزایش زمان نگهداری معتادین متجاهر

آبرسانی و ایجاد شبکه فاضلاب به روستاها ادامه یابد

0 نظر

ارسال نظر

capcha