ایستادگی مردم یمن در برابر ارتجاع عرب/دشمنان نمی‌توانند کاری کنند

ایستادگی مردم یمن در برابر ارتجاع عرب/دشمنان نمی‌توانند کاری کنند

به گزارش سراج24؛ سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) در دومین ‌اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین که در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: شجره طیبه بسیج علاوه بر ایران در فلسطین، یمن و عراق روز به روز بارورتر می‌شود چرا که درخت، موجودی در حال رشد است، ایستایی برای آن معنا ندارد و از طرف دیگر ریشه دار بوده و ثمره آن نیز ‌پاک ‌است.

وی با اشاره به اینکه بسیج یکی‌از نوآوری‌های امام‌ (ره) ‌بود، افزود: این ‌حرکت مردمی ‌و بسیجی بود که از انقلاب طی سال های گذشته صیانت کرد. در صدر اسلام نیز ‌کسانی که در رکاب پیامبر (ص)، امام علی (ع) و امام‌ حسین (ع) بودند، بسیجی بودند و امروز نیز حشدالشعبی عراق و مقاومت مردمی ‌در سوریه را از ثمرات بسیج می دانیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: ثمره بسیج ‌محدود به دوره خاصی نیست چرا که اگر در جنگ تحمیلی بسیجیان ‌مردانه ایستادند، امروز هم در عرصه های ‌مختلف مانند عرصه های مردم یاری و کمک به محرومان و حتی سازندگی در حال ایثارگری هستند.

حسینی افزود: ارتجاع عرب فکر ‌می‌کرد یک ماهه می‌تواند کار یمن را تمام‌ کند، اما اکنون چندین ‌سال است مردم ‌یمن از حیثیت خود در برابر ائتلاف شوم ایستادگی‌ ‌می‌کنند و امروز دنیا به این باور رسیده است همان گونه که در انقلاب اسلامی کاری نمی‌توانند بکنند، در برابر مقاومت مردمی ‌در یمن نیز نمی توانند کاری از پیش ببرند.

وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی وقتی دیدند نمی‌توانند در برابر این انقلاب کاری از پیش ببرند، در «اسلو» جمع شدند تا بلکه راهی برای برگرداندن شرایط در جمهوری اسلامی ‌ایران به نفع خود بیایند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: فرصت های اقتصادی و منابع معدنی زیادی در کشور یمن وجود دارد،از این رو امیدواریم با پیروزی انصار الله بسیاری از مشکلات اقتصادی و ‌گرفتاری‌های مردم این کشور ‌رفع شود.

حسینی افزود: در این ‌۶-۷ سالی که شیاطین جهان توطئه های زیادی از جمله اقدام برای تجزیه یمن را ‌انجام دادند و دنبال می کنند، بدانند اقدام آنها راه به جایی نخواهد برد زیرا مردم یمن می‌دانند اگر روی‌ پای خود بایستند، قدرت های شیطانی نمی‌توانند با آنها مقابله کنند.

وی تاکید کرد: جنگ آینده، جنگ ‌اراده ها است، لذا در این جنگ آنهایی که پیرو صبر و استقامت هستند، به پیروزی نهایی خواهند رسید.

اخبار مرتبط

امارات قادر به تحمل ضربات نیروهای یمنی نیست

ارتش یمن پهپاد جاسوسی امارات را در «شبوه» سرنگون کرد

انصارالله: ریاض منتظر حملات دردناک ما باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha