نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

حاج قاسم ‌سرباز مطلق ولایت بود/ کلید نجات ‌از ‌مشکلات‌ فرمان‌برداری ‌از ولایت است

حاج قاسم ‌سرباز مطلق ولایت بود/ کلید نجات ‌از ‌مشکلات‌ فرمان‌برداری ‌از ولایت است

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران صبح امروز در گلزار شهدای کرمان با بیان اینکه خوشحال هستم که در هفته بسیج توفیق زیارت الگوی بسیجیان عالم اسلام نصیبم شد اظهار داشت: بزرگ‌ترین ویژگی شهید حاج قاسم سلیمانی که همه ویژگی‌های این شهید بزرگوار را در خود جمع کرده بود روحیه و فرهنگ بسیجی بود.

وی بیان کرد: حاج قاسم با همین فرهنگ بسیجی توانست از یک جوان ساده روستایی به سرداری تبدیل شود که تمام عالم را تسخیر کرده، دشمن را به غضب آورده و عالم اسلام و مسلمانان را امیدوار و به میدان مبارزه دعوت کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه رمز موفقیت حاج قاسم در کلمه است ادامه داد: وقتی همه می‌گفتند "حاج قاسم سردار سرداران و سردار دل‌ها است" حاج قاسم افتخار می‌کرد که سرباز مطلق ولایت است.

وی با اشاره به اینکه امروز هم کلید نجات و رهایی ما از همه مشکلات، فرمان‌برداری مطلق از ولایت است بیان کرد: وصیت‌نامه، حیات و تمام زندگی حاج قاسم سلیمانی نمادی از فرمانبرداری مطلق از ولایت است.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم نه تنها با حیات خود به جهان اسلام خدمت کرد که با شهادت خود نیز بزرگ‌ترین خدمت را به جهان اسلام کرد افزود: کسانی که حسینی شدند، زندگی آنها نیز حسینی شده و رفتن آنها هم حسینی می‌شود.

اخبار مرتبط

پیام تسلیت جبلی در پی درگذشت رییس سابق بسیج صداوسیما

تولید ۱۵۵ نوحه با موضوع سبک زندگی برای مداحان/ روضه‌های خانگی را تقویت می‌کنیم

شهید سلیمانی برای دفاع از انقلاب در تمامی صحنه‌های سخت‌ حاضر می‌شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha