جهان در انتظار استماع بیانات رهبر انقلاب اسلامی

جهان در انتظار استماع بیانات رهبر انقلاب اسلامی

به گزارش « سراج24 »، مطابق رسم هر ساله رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز سال نو پیامی منتشر می‌کنند و در روز اول فروردین ماه هم در حرم مطهر امام رضا(ع) به ایراد بیانات میپردازند.

در آستانه تحویل سال 1392 نیز جهان همچون سال‌های گذشته منتظر استماع بیانات رهبر معظم انقلاب هستند.

حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای، هر سال در طی پیامی تلویزیونی ضمن تبریک سال نو به مردم ایران و جهان درباره موضوعات مهم داخلی و بین‌المللی به ایراد بیانات می‌پردازند. به همین دلیل است که سخنان ایشان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشته و از اهمیت بالایی برخوردار است.

در همین راستا برخی از رسانه‌های غربی پیام نوروزی رهبر انقلاب و سخنرانی ایشان در مشهد مقدس را یکی از مهم‌ترین رویدادهای هفته جاری قلمداد کرده‌اند.

اندیشکده "شورای روابط خارجی آمریکا" در تشریح مهمترین رویدادهای خبری این هفته، از سخنرانی رهبر معظم انقلاب در آغاز سال نو در مشهد مقدس با عنوان اتفاق مهم هفته پیش رو نام برده است. این اندیشکده آمریکایی که چاک هیگل وزیر دفاع جدید آمریکا ریاست آن را بر عهده دارد در خصوص سخنرانی اول فروردین رهبر انقلاب نوشته است: آیت‌الله خامنه‌ای در روز ۲۱ مارس و در اولین روز از سال نو ایرانیان در حرم امام رضا(ع) سخنرانی خواهد کرد و این سخنرانی همزمان به 5 زبان به صورت زنده پخش خواهد شد .

این اندیشکده با اشاره به اهمیت و تفاوت سخنرانی اول فروردین امسال تصریح می‌کند: جهان در انتظار سخنرانی رهبر ایران در سال جدید خواهد بود./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

رویکرد تحولی در قوه قضاییه شدت پیدا کند/کشورهای اروپایی به قاتلان هفتم تیر پناه دادند و وقیحانه ادعای حقوق بشر دارند

قهر کردن با صندوق‌ رای کارها درست نمی‌شود/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب با مردم در آستانه ی انتخابات

0 نظر

ارسال نظر

capcha