۵۷ هزار جهادگر راهی مناطق محروم کشور شدند

۵۷ هزار جهادگر راهی مناطق محروم کشور شدند

به گزارش سراج24؛ سردار محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی صبح امروز در رزمایش «اقتدار جهادگران بسیج» در سمنان اظهار کرد: بسیج امروز پیشرو و پیش‌برنده و تحت تدابیر مقام عظمای ولایت عمل می‌کند و جهادگران در نسل دوم انقلاب اسلامی به‌عنوان فرزندان خلف پدران خود در جهاد سازندگی تلاش می‌کنند تا مشکلات مردم برطرف شود.

او ادامه داد: قدم‌های استوار گروه‌های جهادی که در راستای محرومیت‌زدایی، ارائه خدمات مؤمنانه و حل مسائل در حاشیه شهرها و روستاها برداشته می‌شود، نشان می‌دهد که آنها جانانه پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: امروز با دستان پرتوان گروه‌های جهادی، گره‌های زیادی از مشکلات مستضعفین و محرومان جامعه باز می‌شود و تلاش‌ها و زحمات آنها در نقاطی ارائه خواهد شد که تا امروز کمتر مورد توجه بوده است.

زهرایی بیان کرد: مصداق مردم‌سالاری دینی در این قبیل کارها امروز نماد پیدا کرده است و بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی به‌عنوان پاره تن مردم، در خدمت به جامعه عمل خواهد کرد.

او ادامه داد: امروز بسیجیان «ما می‌توانیم» و بسیج‌کنندگی آحاد مردم را تعریف کرده‌اند و نمونه‌های حرکت جهادگونه اول انقلاب را امروز نیز شاهد هستیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: بسیجیان در تلاش برای رفع موانع موجود و رشد انقلاب اسلامی در میدان هستند و انقلاب اسلامی نیز همواره با حضور بسیجیان جهادگر این راه را با قدرت ادامه خواهد داد.

زهرایی اضافه کرد: چهار هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در سراسر کشور در بخش‌های ویژه، عادی، فعال و تازه تأسیس در اقشار ۲۲ گانه بسیج تاکنون تشکیل و ساماندهی شده است.

او گفت: پرچم جریان جهادی کشور از جهاد سازندگی به نام مقدس بسیج سازندگی سپرده شده است و پیروان مردان راستین دوران دفاع مقدس، ثابت کردند که بر اساس پیام ۹ بندی ولایت در ابعاد کمی و کیفی و گفتمان‌سازی جهادی موفق عمل کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی تصریح کرد: فناوری جهادی با تلاش بسیجیان به جبهه‌سازی خدمت جهادی ختم خواهد شد.

زهرایی اضافه کرد: پنج هزار و ۲۰۰ گروه جهادی با ۵۷ هزار جهادگر در هفته بسیج به مناطق محروم اعزام خواهند شد و در طول این هفته، بخش کوچکی از توان و ظرفیت‌های خود را در کمک به محرومان و آحاد مردم به نمایش خواهند گذاشت.

او گفت: امروز باید قدر این نعمت الهی را بدانیم؛ بسیج سازندگی در خدمت نظام اداری کشور و آحاد مردم قرار دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی همچنین از مجلس شورای اسلامی خواست تا در راستای تصویب اصلاحیه قانون بسیج سازندگی و حمایت همه‌جانبه از بسیجیان در مجلس اقدام کند.

زهرایی بیان کرد: باید تلاش کرد تا فضای محرومیت‌زدایی و کار برای معلولان در جامعه تقویت شود.

اخبار مرتبط

۲۰ هزار دانشجوی جهادگر در ایام نوروز به مناطق محروم اعزام می‌شوند

عکس نوشت/ رعایت پروتکل های بهداشتی و پوستر ویژه محرم

نماینده جدید ولی فقیه در استان سمنان را بشناسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha