اولین رویداد از جشنواره تولید محتوای فضای مجازی امید در بجنورد

اولین رویداد از جشنواره تولید محتوای فضای مجازی امید در بجنورد

به گزارش سراج24؛ جشنواره تولید محتوای فضای مجازی امید با هدف شناسایی تولیدکنندگان محتوا در این فضا برگزار شد. نام گذاری این جشنواره با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص امیدآفرینی و دعوت به حق و صبر جوانان در فضای مجازی است.
اختتامیه این جشنواره، فردا شنبه عصر و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ رضا نوری نماینده محترم ولی فقیه، دکتر وحیدی نماینده محترم مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های همکار برگزار می شود.
به گفته دکتر اسماعیل کفاشی مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز خراسان شمالی، در این رویداد رقابتی، معلمین و فرهنگیان فعال عرصه تولید محتوای فضای مجازی استان در پنج حوزه اپلیکیشن تلفن همراه، بازی‌های رایانه ای، پویانمایی و انیمیشن، موشن گرافی و پوسترو اینفوگرافیک مفهومی با هم به رقابت می‌پردازند.
 محور‌های مسابقه این رویداد آموزش، تکنولوژی های جدید آموزشی، شناسایی خلاقیت های دانش آموزان، کارآفرینی، وقف و تأثیر مالیات در آبادانی استان است که به مدت سه روز برگزار می‌شود.
 برگزیدگان این رویداد با اهدای جوایز نقدی ، تندیس مسابقه، لوح یادبود تقدیر خواهند شد و امکان شرکت در ماراتن های سازمان فضای مجازی سراج را خواهند داشت.

 

 

اخبار مرتبط

جوانان با استعداد به سمت هنرهای قرآنی سوق داده شوند

هفته وحدت قلوب مسلمین را نزدیک می‌کند

ملت ایران با وحدت خود معادلات دشمنان را برهم می‌زنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha