حزب الله:

جنگ امروز جنگ اراده‌هاست/ محاصره آمریکا علیه لبنان را در هم می‌شکنیم

جنگ امروز جنگ اراده‌هاست/ محاصره آمریکا علیه لبنان را در هم می‌شکنیم

به گزارش سراج24؛ «حسین النمر» مسئول منطقه البقاع در حزب الله اعلام کرد که مقاومت برای پیروزی در همه شرایط و مکانها آمادگی دارد و در جنگ شکست محاصره‌ای که ضد لبنان تحمیل شده است پیروز خواهد شد و به همه جهانیان ثابت خواهد کرد اراده ملتی که در جنگ اسلحه شکست نخورده را نمی‌توان شکست داد.

به گزارش العهد، این مسئول حزب الله با اشاره به اینکه جنگ امروز جنگ اراده‌هاست گفت، در حال حاضر ایالات متحده بر محاصره همه جانبه مقاومت متمرکز شده است.

وی در ادامه به اهمیت ایستادگی و مقاومت در همه شرایط و مکانها تاکید کرده و اظهار داشت، پیروزی ما در برابر محاصره‌ای که دشمن تحمیل کرده بود، مانع از تحقق اهداف خصمانه کسانی شد که می‌خواهند ما شکست بخوریم و ما می‌گوییم که با مقاومت خود در برابر آنها ایستادگی خواهیم کرد.

وی افزود، حوزه آموزشی لبنان و همچنین همه عرصه‌های زندگی مردم تحت تأثیر یک بحران اقتصادی برنامه‌ریزی‌شده قرار گرفته است؛ بحرانی که در دل یک درگیری از داخل و خارج قرار داشته و همواره در خدمت رژیم صهیونیستی است که آمریکا از آن حمایت می‌کند تا بر خاورمیانه مسلط شود.

مسئول حزب الله در منطقه البقاع با انتقاد از کشورهای عربی که در برابر لبنان قلدری و این کشور را تحقیر می‌کنند و بدون هیچ حساب و کتابی در امور داخلی آن مداخله دارند گفت، در داخل لبنان کسانی هستند که کرامت خود را زیر پا می‌گذارند اما تاکید می‌کنیم که ما از آن دسته نیستیم. ما فداکاری های بزرگی برای محافظت از کرامت خود انجام داده ایم و هیچکس در این دنیا نمی‌تواند اراده خود را به ما تحمیل و یا بر ما حکومت کند.

اخبار مرتبط

روزهای سختی در انتظار عراق است

ارتش لبنان خبر داد؛ نقض حریم دریایی لبنان توسط قایق های نظامی رژیم صهیونیستی

ایران و ژئوپلیتیک مقاومت؛ ظرفیت ها و کارکردها

0 نظر

ارسال نظر

capcha