بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از روستای زلزله‌زده بندرعباس/ مدارس استان، دوشنبه تعطیل است

بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از روستای زلزله‌زده بندرعباس/ مدارس استان، دوشنبه تعطیل است

به گزارش سراج24؛ محمد مخبر ضمن بازدید میدانی از این منطقه، نحوه خدمات رسانی به ۳۰خانوار ساکن در این روستای زلزله زده را مورد رصد و پایش قرار داد.

مردم این روستا، در حاشیه این بازدید از حضور میدانی استاندار هرمزگان از دقایق اولیه وقوع زلزله و پیگیری برای رفع نیازهای اولیه آن ها قدردانی ویژه کردند.

معاون اول رییس جمهور که عازم مناطق زلزله زده در شهرستان بندرعباس شده است هم اکنون با بازدید میدانی آخرین وضعیت جاده ها و  مسیر تردد در شمال شهر بندرعباس را مورد بررسی قرار داد. به دلیل ریزش کوه مسیر بندرعباس-حاجی آباد با ترافیک روبروست و توصیه شده است هم استانی های عزیز از تردد غیر ضرور در این مسیر اجتناب کنند.

همچنین مخبر ساعاتی پیش با هیات همراه عازم مناطق زلزله زده در روستاهایی شد که تاکنون بیشترین خسارت گزارش شده است. طبق گزارش های ارایه شده، به روستاهای گیشان غربی،رضوان، فین ، سرزه و سیاهو خسارت وارد شده است. خدمات رسانی تیم هلال احمر در منطقه زلزله زده نیز در حال انجام است.

محرابیان وزیر نیرو و عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معاون اول را در این سفر همراهی می کنند. طبق گزارش ها به روستاهای گیشان غربی،رضوان، فین، سرزه و سیاهو خسارت هایی وارد شده است.

همچنین مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: تمامی کلاس‌های درس حضوری و غیرحضوری فردا دوشنبه ۲۴ آبان ماه تعطیل است.

 ایرج بیت الهی با بیان اینکه تعطیلی مدرسه ها و آموزش‌های مجازی مربوط به همه مقاطع تحصیلی در شهرستان ها و مناطق آموزشی سطح استان است، تصریح کرد:  درحال حاضر طبق تصمیمی که اتخاذ شده است تنها تعطیلی مدرسه‌ها برای روز دوشنبه است.

اخبار مرتبط

اقدام درخور سازمان محیط زیست در راستای اجرای سیاست‌های کلی محیط زیست

منطقه ۱۹ یکی از مکان های پایلوت در طرح اسکان اضطراری تهران می شود

آزادسازی ارز ترجیحی برای بخش دارو به هیچ وجه مطرح نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha