مسئول مرکز استانی سازمانی فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان:

۵۰۰ شرکت کننده رویداد هنری و رسانه ای فانوس آماده رقابت در تولید آثار هستند

۵۰۰ شرکت کننده رویداد هنری و رسانه ای فانوس آماده رقابت در تولید آثار هستند

به گزارش سراج24؛ سعید دهنوی مسئول مرکز استانی سازمانی فضای مجازی سراج در گفت و گویی بیان کرد: در این دوره که به همت سازمان فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است، بیش از ۵۰۰ شرکت کننده از سیستان و بلوچستان، ضمن دریافت محتویات دوره و تولید اثر، آماده رقابت در بخش مسابقه ای این رویداد هستند.

وی افزود: قالب های تولید اثر این رویداد در بخش های اپلیکیشن، بازی موبایلی، فیلم کوتاه و نماهنگ، موشن گرافیک، پوستر و اینفوگرافیک، پادکست و محصولات صوتی و  کپشن و توییت می باشد.

دهنوی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در این رویداد باید قالب های تولیدی خود را در یکی از موضوعات کرونا با محوریت سبک زندگی کرونایی و مراقبت های بهداشتی در زمینه کرونا، موضوع فرهنگی شامل ازدواج، ارتباطات دختر و پسر و سبک زندگی ایرانی اسلامی و  در بخش اجتماعی نیز با اولویت بیکاری، سوء مدیریت، اعتیاد و امنیت تولید کنند.

مسئول مرکز استانی سازمانی فضای مجازی سراج ادامه داد: شرکت کنندگان در این رویداد باید قالب های تولیدی خود را در یکی در بخش اقتصادی با محوریت تنگناهای معیشتی، فقر، قاچاق و خشکسالی و در موضوع فضای مجازی با اولویت سواد فضای مجازی و رسانه، جنگ نرم و فضای مجازی تولید کرده و به دبیرخانه این رویداد تحویل دهند.

وی تصریح کرد: برای هر کدام از سرفصل ها، کارگاه های آموزشی به صورت مجازی و حضوری درحال برگزاری است و شرکت کنندگان برای ایده یابی غنی سازی محتوای اثر خود و کسب اطلاعات آموزنده در مورد هریک از موضوعات می‌توانند به صورت اختیاری و رایگان در کلاس‌های درحال برگزاری شرکت کنند.

سعید دهنوی گفت: بعد از اتمام کلاس ها، چه افرادی که شرکت کرده و چه افرادی که در کلاس حضور نداشتند، می توانند آثار خود را در تاریخ مقرربه دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

وی در ادامه در خصوص جوایز بخش های مختلف این رویداد نیز بیان کرد: در بخش اپلیکیشن و بازی نفر اول ۵۰ میلیون، نفر دوم ۳۰ میلیون و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال، در بخش موشن‌گرافیک، فیلم کوتاه و نماهنگ به نفر اول ۴۰ میلیون، نفر دوم ۲۵ میلیون و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال، در بخش پوستر، اینفوگرافیک، پادکست و محصولات صوتی به نفر اول ۲۰ میلیون، نفر دوم ۱۲ میلیون و نفر سوم ۷ میلیون ریال، در موضوع کپشن و توییت نویسی به نفر اول ۱۵ میلیون، نفر دوم ۹ میلیون و به  نفر سوم ۵ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

دهنوی ضمن بیان اینکه به نفرات چهارم تا دهم هر گروه کارت هدیه یک میلیون ریالی تعلق می گیرد، ادامه داد: اعطای گواهینامه و مدرک معتبر به شرکت کنندگان در کلاسهای آموزشی رویداد، اعطای تندیس شرکت در رویداد، انجام آموزش تخصصی به افراد برگزیده و علاقمند، بهره گیری از بسته های آموزشی، واسپاری پروژه های مرتبط به افراد برگزیده، جهت درآمدزایی و فعالیت سازماندهی شده در شبکه فعالان فضای مجازی از مزایای شرکت در این رویداد برای شرکت کنندگان می باشد.

سعید دهنوی مسئول مرکز استانی سازمانی فضای مجازی سراج مهلت حداکثر ارسال آثار به بخش مسابقه ای رویداد تا 10 آذرماه اعلام کرد.

اخبار مرتبط

درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

پخش گسترده گوشت مرغ منجمد در بازار سیستان و بلوچستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha